Пед-Університет-Енерго обігрує Хмельничанку і повертається у лідери

категорія: Гандбол | дата: 20 12 2013

Сьогодні, 20 грудня, у спортзалі ТНПУ відбувся перший матч 5-го туру жіночої Вищої ліги. Пед-Університет-Енерго у матчі лідерів приймав Хмельничанку.

Хмельницька команда напередодні випереджала тернополянок на одне очко і лідирувала у чемпіонаті. Тому підопічні Ігоря Довбні намагалися зробити все, аби перемогти та повернутися на вершину.

Свої очікування матч фаворитів чемпіонату виправдав сповна. На майданчику було багато боротьби, а явного лідера команди доволі довго визначити не могли. У першому таймі Пед-Університет-Енерго постійно тримав хмельницьку команду на відстані 2-3 очок. На перерву команди вирушили за переваги тернополянок (19:16).

Але стартовий відрізок другого тайму був за Хмельничанкою. Гості не лише зуміли наздогнати тернопільських гандболісток, але й вирвалися вперед на 2 очки (25:23). Проте підопічні Ігоря Довбні зуміли до завершення гри вирватися вперед і відібрали лідерство у Хмельничанки — (35:31).