Першість області з гандболу виграли дівчата з Волочиська

категорія: Гандбол | дата: 27 11 2013

Відкрита першість області з гандболу серед дівчат 1999/00 років народження впродовж 22-23 листопада тривала в Козові, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Учасницями змагань стало шість команд. Перемогу в турнірі здобула команда Волочиської ДЮСШ (Хмельницька область). Срібними призерками стали представниці Козівської ДЮСШ, а бронзові медалі у вихованок ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту (місто Тернопіль).

Щодо подальших результатів, то четверте місце посіли гандболістки з Підволочиська, п’ятою була ще одна команда із Тернопільської ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту. А закрили турнірну таблицю також гості з Хмельниччини - команда ДЮСШ смт. Антоніни Красилівського району.

Відбувались змагання на базі Козівської ДЮСШ.