Про нас
увійти

У Підволочиську провели гандбольний турнір

категорія: Гандбол | дата: 07 12 2011
У Підволочиську провели гандбольний турнір

Вже стало доброю традицією в грудні  місяці кожного  року в  Підволочиську проводити традиційний турнір з гандболу пам'яті Івана Михайловича Поповича.

Цього разу в гості до місцевих юних гандболістів приїхали команди з Києва, Одеської, Чернівецької, Хмельницької областей. Наше містечко було представлене двома командами.

Урочисто було проведено відкриття змагань. З словами привітання до гостей звернулись голова Підволочиської районної державної адміністрації Віталій Богданович Сум, начальник відділу в справах молоді та спорту Богдан Павлович Кирик, директор Підволочиської спортивної школи Ярослав Романович Карнаух. Великий любитель гандболу, ветеран спорту Олег Степанович Білик вручив місцевим командам гандбольні м'ячі. На урочистостях не обійшлося і без запальної  української пісні в виконанні Софії Гойди. Право підняти національний прапор України надано капітанам команд. Звучить гімн держави - змагання розпочато.

В переважній більшості ігри пройшли в напруженій  боротьбі, про що свідчать  результати поєдинків. В основному перевага однієї команди над іншою становила два-три м'ячі.

Після трьох ігрових днів   максимальну кількість очок набрали господарі змагань, які і зайняли перше місце. На другому місці колектив Київського спортивного ліцею-інтернату. Трійку призерів замкнули юні гандболісти з Одещини.  Команду Підволочиської спортивної школи до змагань готував тренер Андрій Іванович Білик.

Святково пройшло закриття змагань. Команди-переможці були нагороджені кубками і грамотами, а гравці команд медалями та грамотами. Кращі гравці турніру нагороджені пам'ятними призами. В Підволочиських командах ними стали Володимир Крет та Василь Перчик. Тренери-викладачі команд нагороджені пам'ятними буклетами з зображеннями видатних місць селища.

Організатори змагань вдячні Підволочиській районній  державній адміністрації, дирекції будівельного ліцею, торгівельно-розважальному комплексу "Княжий град", Олегу Білику, Ігорю Бойку, Ігорю Гурину за надання допомоги в проведенні турніру.

Результати турніру з гандболу пам'яті Івана Михайловича Поповича:

1. ДЮСШ Підволочиськ 27:21 ДЮСШ Одеса

2. ДЮСШ Одеса 36:28 ДЮСШ Заставна

3. ДЮСШ Підволочиськ 36:32 ДЮСШ Заставна     

4. ДЮСШ Одеса 37:16 ДЮСШ Волочиськ

5. ДЮСШ Підволочиськ 30:27 КСЛІ Київ

6. ДЮСШ Волочиськ 12:25 ДЮСШ Заставна                          

7. КСЛІ Київ 23:20 ДЮСШ Одеса

8. ДЮСШ Волочиськ 16:34 ДЮСШ Підволочиськ   

9. КСЛІ Київ 33:28 ДЮСШ Заставна                                

10. ДЮСШ Волочиськ 19:37 КСЛІ Київ

sports.te.ua  

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook