Економ-Університет дотиснув криворізьку Спарту (ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Гандбол | дата: 12 10 2013

Дві перемоги — такий підсумок першого туру для гандбольної команди Економ-Університет, яка новий сезон Вищої ліги розпочала домашніми матчами.

Вчора підопічні Андрія Верцімаги, контролюючи поєдинок, впевнено перемогли ДЮСШ-№4-Спарта з Кривого Рогу. А сьогодні перемога далася тернополянкам вкрай важко.

Гості, врахувавши помилки попереднього матчу, у першому таймі володіли ініціативою. Криворізькі гандболістки ретельніше будували свої атаки та тримали оборону. А господарки, схоже, після перемоги дещо розслабилися, надіючись перемогти суперника "малою кров'ю". Але на перерву команди вирушили за незначної переваги Спарти (13:15).

Після відпочинку суперниці довго йшли на рівних. Економ-Університет то виривався вперед, то втрачав перевагу, дозволяючи гостям відвоювати очки. Такі "качелі" тривали більшу частину другого тайму. Але кінцівку зустрічі тернопільська команда все ж виграла. Можливо, на криворізьку команду вплинуло вилучення однієї із гандболісток, а також тренера команди, який надто активно сперечався із суддями.

У підсумку Економ-Університет забезпечив собі перевагу і довів гру до перемоги (29:24).