Економ-Університет розпочав сезон з перемоги

категорія: Гандбол | дата: 11 10 2013

У першому матчі 1-го туру жіночої Вищої ліги з гандболу Економ-Університет, святкував перемогу над командою з Кривого Рогу.

Стартові матчі Вищої ліги підопічні Андрія Верцімаги проводять проти криворізької ДЮСШ №4 Спарта. Попри те, що тренер тернополянок мав обмаль інформації про суперника, але наші гандболістки підготувалися до гри дуже серйозно.

Після стартового свистка команди довго не могли відкрити рахунок, придивляючись один до одного. Але, коли, рахунок було відкрито, тернопільська команда почала стабільно набирати очки. Економ-Університет постійно тримав гостей на відстані (6:1, 10:5). Різниця у 5 очок збереглася і на перерву команди вирушили за рахунку (15:10) на користь господарок.

Після перерви криворізьким гандболісткам не вдалося перехопити ініціативу. Це дозволило команді з ТНЕУ ще більше розвинути успіх і фінальна сирена зафіксувала доволі переконливу перевагу тернополянок (30:23).

Завтра, 12 жовтня, повторний матч відбудеться у спортзалі ТНЕУ о 9.00.