Економ-Університет на останніх секундах вирвав перемогу у Хмельничанки

категорія: Гандбол | дата: 26 04 2013

Надзвичайно драматичним видався матч останнього туру жіночої Вищої ліги з гандболу між тернопільським Економ-Університетом та хмельницькою Хмельничанкою. Перемогу господаркам приніс точний кидок за секунду до фінальної сирени.

Старт поєдинку не передбачав такої розв'язки, адже команди розпочали гру доволі спокійно. Весь перший тайм суперниці обмінювалися результативними атаками і перевагою у рахунку володіли то ті, то інші гандболістки. Кінцівку тайму все ж краще провели гості з Хмельницького, які і пішли лідерами на перерву (15:18).

Другий тайм розпочався із потужних атак тернопільської команди. Підопічні Андрія Верцімаги зуміли не лише зрівняти рахунок, але й вирватися вперед. Зазначимо, що матч носив принциповий характер. Судді показали чимало жовтих карток, а гандболістка Економ-Університету Валерія Арбузова отримала і червону картку.

Приблизно за десять хвилин до кінця гри тернополянки вигравали у Хмельничанки з різницею у 5 очок і, здавалося, все йде до логічної перемоги господарок. Проте гості з сусідньої області не збиралися здаватися без бою. Впевнена гра гандболісток хмельницької команди наряду із помилками команди з ТНЕУ призвела до того, що рахунок зрівнявся (29:29). В цей час на майданчику почали здавати нерви у деяких спорстменок. Це призвело до двох штрафів у Хмельничанки. Отож, за лічені секунди до завершення гри у команди гостей залишилося лише три польові гравці. Остаточну крапку у драматичній грі поставив переможний кидок гандболістки Економ-Університет за секунду до фінальної сирени. Остаточний рахунок гри — (30:29).

Завтра, 27 квітня, об 11.00 відбудеться повторна зустріч між командами.