Тернопільські гандбольні команди поділилися очками (+ ФОТО)

категорія: Гандбол | дата: 30 03 2013

Друге тернопільське дербі у гандбольній Вищій лізі відбулося 29-30 березня. Економ-Університет приймав Пед-Університет-Енерго.

Перша серія цього принципового протистояння завершилася на користь команди з ТНПУ. В рідному спортзалі "педагоги" двічі обіграли своїх землячок. Але вже стінах ТНЕУ, підопічним Ігоря Довбні було непросто.

В обох поєдинках глядачі могли спостерігати дуже напружений і цікавий гандбол — команди зіграли у кращих традиціях дербі. У першій грі перемогу відсвятували гандболістки з Пед-Університет-Енерго. Хоча на перерву команди вирушили за мінімальної переваги Економ-Університету (16:14). У другому таймі дебютантки Вищої ліги зуміли переламати хід гри на власну користь і, у підсумку, перемогти (27:34).

Повторна зустріч була ще більш видовищною і багатою на події. Зокрема гандболісткам обох команд судді показали червоні картки. Сама ж гра пройшла під диктовку команди Економ-Університет. Підопічні Андрія Верцімаги захопили ініціативу зі стартових хвилин гри і не віддали суперницям перемогу, обігравши лідера чемпіонату з рахунком (28:23).

Отож, обидві тернопільські команди отримали у цьому турі по 2 очки.

Жіноча Вища ліга. Тернопіль. 29-30 березня

Економ-Університет – Пед-Університет-Енерго 27:34 (16:14)

Економ-Університет – Пед-Університет-Енерго 28:23 (14:10)