Гандбольний клуб "ЗУНУ-ЕНЕРГО" здобули "бронзу" Кубку Тернополя з гандболу

категорія: Гандбол | дата: 27 09 2023

Впродовж трьох днів з 22 по 24 вересня 2023 року в спортивному залі Західноукраїнського національного університету проходив Відкритий кубок Тернополя з гандболу серед жіночих команд, повідомляє Управління розвитку спорту та фізичної культури ТМР.

До Тернополя завітали чотири команди жіночої Вищої ліги: "ЛФКС" Львів, ГК "Лідер" Новояворівськ, "Суми-У" Суми та команда-господарі "ЗУНУ-ЕНЕРГО" Тернопіль. Зазначимо, що основний склад команди складають вихованки відділення гандболу КДЮСШ з ігрових видів спорту ТМР .

Тернополянки посіли третю сходинку турніру, поступившись срібним призерам – ГК "Лідер" та володаркам Кубку - львів’янкам із "ЛФКС".

Варто врахувати, що даний турнір був підготовчим для команд, адже вже зовсім скоро стартує новий сезон. Команда "ЗУНУ-ЕНЕРГО" має у своєму здобутку звання "срібного призера" Кубку України.

Бажаємо дівчатам успіхів та нових перемог.