Про нас
увійти

Дві вихованки тернопільського гандболу включені до складу національної збірної України

категорія: Гандбол | дата: 21 03 2021
Дві вихованки тернопільського гандболу включені до складу національної збірної України

Вихованки Козівської дитячо-юнацької спортивної школи Наталія Воловник та Ірина Стельмах (перший тренер – Личак О.М) включені до стартового складу національної збірної України з гандболу. Про це повідомив головний тренер збірної Борис Чижов.

Українська збірна у ці дні проходить кваліфікацію до чемпіонату світу-2021. Груповий турнір відбору відбувається у Люксембурзі. Суперницями українок є команди: Люксембургу, Словаччини та Ізраїлю.

– Щодо складу, то ми взяли 14 гравців з чемпіонату України і 7 легіонерів. Всі вони мають шанс потрапити до національної команди. Поки планується, що в основній сімці на лівому краю гратиме Влада Бельмас, ліва півсередня – Іра Компанієць, в центрі – Леся Смолінг, права півсередня – Наталія Савчин, права крайня – Наталія Воловник, в лінії – Іра Стельмах. Є ще Анна Дябло – найкращий бомбардир чемпіонату, добре грає Мар’яна Маркевич, яка була лідером у єврокубкових матчах «Галичанки», Світлана Аксьонова – одна з найкращих снайперів чемпіонату, Дар’я Каганець на лівому край, де у нас дефіцит гравців. Ці дівчата мають у найближчий час допомагати  збірній України. У воротах є більш досвідчена Єлизавета Воронько, чудово зіграла у Європейському Кубку і дуже допомогла «Галичанці» Марія Галичанка, Також викликані перспективні Вікторія Салтанюк та Анна Жомер, – розповів Борис Чижов прес-службі Федерації гандболу України.

У перший ігровий день, 19 березня, збірна України поступилась збірній Словаччині – 28:31. Наталія Воловник відзначилася п’ятьма забитими м’ячами, а Іра Стельмах не змогла засмутити голкіпера суперниць.

Джерело: Тижневик "Номер один"

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook