Про нас
увійти

"Гандбольний моноліт" - дві тернопільських команди злилися в одну!

категорія: Гандбол | дата: 18 10 2019
"Гандбольний моноліт" - дві тернопільських команди злилися в одну!

Дві гандбольних команди вищої ліги "Економуніверситет" та "Педуніверситет-Енерго" об’єдналися в один колектив.

Головний тренер "ТНЕУ-Енерго" Андрій Верцімага, який вже упродовж 19 років тренує у Тернополі, розповів про завдання команди - виграти другий за два роки чемпіонський титул Вищої ліги.

"ТНЕУ-Енерго" виник внаслідок об’єднання тернопільських "Економуніверситету" та "Педуніверситету-Енерго", - розповів головний тренер оновленої команди "ТНЕУ-Енерго" Андрій Верцімага. - Таким чином ми отримали вагоме підсилення, є конкуренція в складі. Маємо, скажімо так, півтора гравця на місце. Гадаю, ми могли б грати у Суперлізі, але, на жаль, через обмежене фінансування ми не можемо дозволити собі грати в найвищому дивізіоні.

 Наше мета у Вищій лізі – повторити чемпіонський успіх. Ми  налаштовуємось на це, хоча не знаємо чого очікувати від темних конячок – команд з Рівного та Львова. У нас зберігся кістяк складу з минулого сезону - Дацюк, Гуменюк, Шиптицька, Бойчук. Більшість наших гравців – тернопільські вихованки, є  чотири дівчини з Волочиська, а також гравці з інших міст".

Так, лави тернопільських гандболісток поповнили 4 новобранці, які за словами головного  тренера Андрія Верцімаги, значно підсилили команду.

– У нашій команді – поповнення. Ми взяли трьох дівчат з "Педуніверситет-Енерго", яка розпалася. Це – Ольга Сухецька, Зоряна Сігай, Вікторія Доля. Ще одна гандболістка Олена Барабаш прийшла з Волочиська, а також наші лави поповнила Наталя Мирська, яка закінчила Ужгородську ДЮСШ. Завдяки новим гравцям ми значно підсилилися, тому, думаю, цьогоріч маємо знову повторити чемпіонський успіх,  пояснив Андрій Верцімага.

Джерело: Тернополяни

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook