Пед-Університет-Енерго обмінявся перемогами з Хмельничанкою

категорія: Гандбол | дата: 28 10 2012

26-27 жовтня відбувся 2-ий тур гандбольної Вищої ліги серед жінок. Тернопільський Пед-Університет-Енерго гостював у Хмельницькому.

Місцева Хмельничанка разом з тернопільськими "педагогами" очолювала турнірну таблицю Вищої ліги. Обидві команди у першому турі здобули по дві перемоги, тож у очному протистоянні мали нагоду визначити одноосібного лідера.

Обидва матчі пройшли у рівній боротьбі. Перша зустріч у Хмельницькому завершилася перемогою гостей з рахунком (28:32). Щоправда на перерву команди вирушили за нічийного результату на табло — (13:13).

Однак, виграти і наступного дня тернополянкам забракло сил. Цього разу Пед-Університет-Енерго вирушив на перерву у ранзі лідера (12:18). Але у другому періоді гри підопічні Ігоря Довбні не лише розгубили перевагу у рахунку, але й дозволили опоненткам здобути підсумкову перемогу (28:25).

Таким чином у турнірній таблиці Вищої ліги залишається двовладдя. У Хмельничанки та Пед-Університет-Енерго по 6 очок.

Жіноча Вища ліга. Хмельницький. 26-27 жовтня

Хмельничанка – Пед-Університет-Енерго 28:32 (13:13)

Хмельничанка – Пед-Університет-Енерго 28: 25 (12:18)