Про нас
увійти | реєстрація

У Тернополі відбулась Відкрита Універсіада міста з гандболу

категорія: Гандбол | дата: 31 05 2018 | переглядів: 623
У Тернополі відбулась Відкрита Універсіада міста з гандболу

Днями завершились змагання в залік ІІ Відкритої Універсіади міста Тернополя з гандболу. Змагання проводились в спортивному залі Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка серед чоловіків та серед жінок.

Першими визначили переможця чоловічі команди. Тут все без сюрпризів, студенти Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя (представник Зеновій Кульчицький ) намагались боротись на рівних і «дати бій» командам Тернопільського національного економічного університету №1 та №2 (представник Олексій Гук). Але досвід та зіграність економістів вивела їх на перше та друге місця.

Серед жіночих команд все було трішки складніше. Уже традиційним став щорічний «поєдинок» команд ТНПУ ім. В. Гнатюка (представник Ольга Сухецька) та ТНЕУ (представник Андрій Верцімага). Результат ігор передбачити неможливо, адже команди рівні і змагаються за кожен забитий м’яч до останньої секунди. Цьогорічна гра не стала винятком у фіналі майбутні педагоги та економісти почергово лідирували. У підсумку фінальний рахунок зафіксовано 42:40 на користь ТНЕУ №1, ТНПУ ім. В.Гнатюка відповідно другі, а уступивши своїм суперникам ТНЕУ №2 стає бронзовим призером.

Переможці та призери змагань нагороджені медалями, грамотами та дипломами організаторів змагань.

Джерело: sportgart.com.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook