Тернополянин Богдан Бадло — володар Кубка Європи з футзалу

категорія: Футзал | дата: 10 11 2015

Кубок Європи з футзалу серед спортсменів з вадами зору відбувся у місті Штайнбрум (Австрія). Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Збірна України, в складі якої виступав тернопільський спортсмен, залужений майстер спорту України Богдан Бадло, здобула "золото". Українці розгромили господарів (10:0), ірландців (13:0), перемогли французів (5:1) і в фіналі взяли гору над родоначальниками футболу англійцями (2:1).  Відтак, друге місце у турнірі посіла команда Франції, на третьому місці — команда Англії, на четвертому — Австрії, на п’ятому — представники Ірландії.

До речі, голкіпер української команди сумчанин Антон Гуменюк був визнаний кращим воротарем змагань. Додамо, що Україна їхала на турнір у ранзі одного з фаворитів змагань. Наша збірна — діючий чемпіон світу та бронзовий призер чемпіонату Європи. Обидві перемоги здобуто у 2015 році.