Суперкубок області здобули Товтри

категорія: Футзал | дата: 07 04 2012

У спортивному комплексі "Політехнік" дві найсильніші команди Тернопільської області з футзалу розіграли суперкубок. У принциповому поєдинку між володарем кубка області козлівськими "Товтрами" та чемпіоном області ФК Ланівці перемогу здобули "спиртовики" – 5:3.

Як повідомив "Номер один" голова Тернопільської обласної Асоціації міні-футболу/футзалу Андрій Баб’яр, поєдинок був гідний називатися головним матчем року, який закривав футзальний сезон. Кожен із суперників прагнув перемогти. І хоча спеціалісти фаворитом протистояння називали більш досвідчену команду з Козлова, основу якої складають лідери другої ліги з хмельницького Поділля, інтрига в матчі зберігалася до останньої хвилини, позаяк і команда з Ланівців була доволі серйозним опонентом, не випадково у складі виступали два гравці, котрі були визнані кращими гравцями кубка області (Олександр Юрчак) та чемпіонату (Назар Рибак). Загалом розрив у м’ячах коливався від одного до трьох голів, а героєм поєдинку по праву можна назвати Степана Клекота, який вже в першому таймі записав на свій рахунок хет-трик. Але ланівчани ще до перерви зуміли до мінімуму скоротити рахунок – по одному разу відзначилися Олександр Юрчак та Дмитро Максимчук, тим самим на перерву команди пішли за мінімальної переваги козлівчан – 3:2. У другому таймі гол-красень прямим ударом зі штрафного забив гравець Товтрів Ростислав Ціх, а збільшив результат на користь команди з Козлова Андрій Дубчак. І хоча наприкінці матчу голом відзначився ланівчанин Арсен Слотюк, але це взяття воріт стало слабкою втіхою для ФК Ланівці, адже на той час рахунок вже був 5:2 на користь "спиртовиків".

У церемонії нагородження взяли участь голова Асоціації міні-футболу області Андрій Баб’яр та перший заступник голови федерації футболу Тернопільської області Андрій Мотика, які відзначили в першу чергу феєричну гру Степана Клекота, а також похвалили за арбітраж суддівську бригаду у складі Андрія Гаха та Владислава Русанюка, які на високому рівні провели непростий матч.