Агрон-Королівський смак розпочав виступи у фіналі Аматорської футзальної ліги України

категорія: Футзал | дата: 27 03 2015

Сьогодні 27 березня, у Запоріжжі розпочався Всеукраїнський фінал АФЛУ. Два матчі провів тернопільський Агрон-Королівський смак.

Група А. Агрон-Королівський Смак (Тернопіль) - Баварія (Енергодар) - 0:0

Обидві команди ще до початку матчу мали у своєму активі кілька козирів. За енергодарську команду каже, власне, її назва — Баварія. Команда Агрон-Королівський смак, і їх незвичайна, картата червоно-біла форма, а-ля збірна Хорватії, також виглядала досить ефектно і войовничо. Залишалося дочекатися тільки безпосередньо самого поєдинку.

Матч розпочався і на блакитному паркеті спорткомплексу закипіли пристрасті. Великою кількістю небезпечних моментів у першому таймі обидві команди похвалитися не могли. Але відкривати рахунок на шостій хвилині зустрічі, після виходу один на один, тернополяни були зобов'язані. Перший тайм закінчився сухо. 0:0.

У другому таймі було багато боротьби. Багато розмов. Багато суперечок. Блискуча гра голкіперів. Червона картка на двадцять другій хвилині отримана гравцем Баварії. Але чи то уважне око Олександра Косенка, тренера збірної України з футзалу, присутнього на цьому матчі і спостерігаюче за протистоянням, чи то якась інша причина, але щось наполегливо заважало обом командам розмочити рахунок у цьому матчі аж до фінального свистка. Нулі на табло і команди йдуть у роздягальню розчарувавши апетити місцевих любителів видовищного футзалу.

Група А. Стелс (Херсон) - Агрон-Королівський смак (Тернопіль) - 4:0

Мотивації у обох колективів перед початком поєдинку, було не позичати. Херсонська команда, програвши свою першу гру на турнірі, жадала взяти хоч які-небудь очки. Тернопільські футболісти, зігравши перший свій матч в нульову нічию, не бажали продовжувати посушливу серію і прагнули будь-якими способами відзначитися у воротах свого суперника.

Перший небезпечний момент у цій зустрічі стався біля воріт Стелса вже на третій хвилині. В чудовому стилі відбив небезпечний удар чудо-голкіпер херсонців. Херсонці не збиралися відсиджуватися в обороні, вже з перших хвилин почавши грати з п'ятим польовим. Це, власне, і принесло свої плоди: на одинадцятій хвилині першого тайму у воротах Агрона відзначився Олексій Бабуров. Через кілька миттєвостей, мабуть від градуса поєдинку, перенервував хронометрист, випадково натиснув сирену, що сигналізує про завершення поєдинку на п'ятдесят секунд раніше покладеного. Але ця подія жодним чином не вплинула на хід зустрічі, викликавши лише поблажливі посмішки у присутніх в залі.

Вже на першій хвилині другого тайму красивий гол, перекинувши голкіпера, забиває Карен Тонеян. Через деякий час, в схожому стилі відрізняється його партнер по команді Віталій Калюжний. А за три хвилини до закінчення, рахунок до непристойного доводить все той же Олексій Бабуров. 4:0. І у підсумку: велика перемога Стелса. А тернополяни, у пошуках своєї гри, продовжують суху безвиграшну серію.