Тернопільська Вища футзальна ліга: драматична перемога Металіста (ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Футзал | дата: 23 02 2015

22 лютого у спортивному комплексі "Політехнік" відбулися чотири матчі 14-го туру Тернопільської Вищої футзальної ліги.

У першій зустрічі на майданчик вийшли один з претендентів на золоті нагороди — Металіст та один з аутсайдерів — Метаморфоза. Досить неочікувано ініціативою на старті заволоділи гравці Метаморфози і саме вони першими відкрили рахунок. Хоча Металіст зусиллями Коропецького доволі швидко відігрався, але на перерву лідерами пішли саме гравці Метаморфози (2:1). Надто вже уважно вони діяли в обороні, не дозволяючи фаворитам цієї зустрічі підібрати ключі до своїх воріт.

Але у другому таймі події на майданчику все ж розгорталися за сценарієм Металіста. Хоча підопічні Ігоря Бадла і були двічі у ролі наздоганяючих, але за рахунку 3:3 Металіст таки "прорвало". Три м’ячі під завісу гри принесли цій команді перемогу і такі потрібні три очки.

Зазначимо, що обидві команди догравали цей поєдинок у меншості. Вилучення отримали Степан Матвійків з Метаморфози та Віталій Гончар зі складу Металіста, що свідчить про неабиякі пристрасті під час цього двобою.

Металіст – Метаморфоза 6:3 (Бадло Ігор (2), Коропецький Василь (2), Янчик Сергій, Гнида Олександр (авт.) — Філь Артем, Матвійків Степан, Ярмаш Михайло)

Найбільш очікуваним протистоянням цього туру можна по праву назвати поєдинок лідерів чемпіонату Агрона-Королівський смак та володаря третьої сходинки — Ерідона. У першому колі підопічні Паперовського перемогли Ерідон "всуху" 4:0. Повторити своє досягнення Агрону не вдалося, але три очки команда до свого активу записала.

Більшу частину першого тайму команди ніяк не могли підібратись до воріт одне одного. Здорово діяли воротарі, а оборонці старались грати якомога уважніше. Єдиним, хто знайшов "дірку" в обороні Ерідона у першому таймі став Павло Данилюк, гол якого і приніс Агрону перемогу за підсумками першого тайму.

Після доволі тривалої "розкачки" у першому таймі, Королівський смак після перерви заграв агресивніше у атаці. Впоратися з таким натиском лідера Ерідон не зумів, хоча підопічні Володимира Пушкаренка старалися і навіть забили два м’ячі. Проте це не завадило Агрону вдруге за сезон обіграти Ерідон і залишити за собою перший рядок у турнірній таблиці.

Агрон-Королівський смак – Ерідон 5:2 (Данилюк Павло, Паперовський Віталій, Ціх Ростислав, Карпа Михайло, Мороз Тарас — Коваль Василь, Пушкаренко Володимир)

До двох матчів поспіль переможну серію продовжила Арс-Кераміка. У 14-му турі цій команді протистояв аутсайдер Вищої ліги — бучацький Колос. Кераміка приголомшила суперника двома голами у дебюті гри. Проте бучацька команда до перерви старалась не відставати і на короткий відпочинок команди вирушили за мінімальної переваги Арсів — 3:2. Втім, на більше гравців Колоса не вистачило. У другому таймі Арс-Кераміка тримала гру під контролем і впевнено перемогла. Відмітимо чотири голи від лідера атак Арсу — Ігоря Сливки.

Арс-Кераміка – Колос Бучач 8:4 (Сливка Ігор (4), Куций Анатолій (2), Городовий Богдан, Когут Андрій — Комар Сергій (2), Радкевич Ростислав (2))

У цьому турі втратили очки обидва претенденти на бронзові нагороди. Слідом за Ерідоном свій матч програв і Вікінг. Наймолодша команда Вищої ліги була змушена грати у послабленому складі. Справа у тім, що одразу три гравці Вікінга перебувають на перегляді у футбольному клубі Нива Тернопіль. Крім цього воротар Андрій Кравчук відбуває дискваліфікацію. Тож протистояти на рівних теребовлянській Ниві обезкровлені вікінги не змогли. Найбільший вклад у перемогу Ниви зробив Роман Кісіль, який п’ять разів розписався у воротах опонентів.

Нива Теребовля – Вікінг 8:5 (Кісіль Роман (5), Сороцький Ігор (2), Бодак Віталій — Скакун Андрій (2), Бачинський Іван (2), Дзюба Василь)