Тернопільська Вища футзальна ліга: Агрон вирвав перемогу у Роми (ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Футзал | дата: 25 01 2015

25 січня у спорткомплексі "Політехнік" відбулися матчі 10-го туру Тернопільської Вищої футзальної ліги.

Стартовий поєдинок туру завершився розгромом, який Ерідон влаштував бучацькому Колосу. Ще до перерви команда Володимира Пушкаренка здобула для себе комфортну перевагу у три м’ячі (1:4). А у другому таймі бучацька команда пропустила ще п’ять разів. Суттєво допоміг Ерідону покер від Володимира Шельвіки. Отож, Ерідон продовжив свою без програшну серію до трьох матчів поспіль і завдяки осічці конкурента вийшов на четверте місце у турнірній таблиці.

Колос Бучач – Ерідон 1:9 (Заставецький Юрій — Шельвіка Володимир (4), Хоптовий Андрій (2), Коваль Василь (2), Пушкаренко Володимир)

Найбільш запеклим у турі видалося протистояння Роми-Орбіт та Агрона-Королівський смак. Підопічні Віталія Паперовського у попередньому турі зазнали першої поразки у сезоні. І, якби не воля до перемоги, могли програти вдруге поспіль.

Початок гри шокував гравців Агрона, які на старті поєдинку пропустили двічі. Доволі швидко один м’яч Королівський смак забив у відповідь, але за кілька хвилин знову пропустив — 3:1!

Другий тайм на перевагу першому був бенефісом Агрона. Лідери чемпіонату доволі швидко відігралися, а згодом поховали всі сподівання Роми бодай на нічию. Відмітимо, що у другому таймі вилучення отримали Тарас Мороз (Агрон) та Роман Мельник (Рома) через свою надмірну емоційність.

Рома-Орбіт – Агрон-Королівський смак 3:4 (Мельник Роман, Гринченко Анатолій (2) — Беркита Юрій (2), Юрчак Олександр, Ціх Ростислав, Паперовський Віталій)

Реванш за поразку у першому колі взяла теребовлянська Нива. У 8-му турі теребовлянці поступилися Метаморфозі 5:7, а тепер виграли з рахунком 3:1. Єдиний гол за Метаморфозу провів лідер команди Ігор Вонс, який відновився після травми. Зазначимо, що у дозаявковий період Нива підсилилася двома гравцями. За словами капітана Ниви Юрія Никеруя, саме ці гравці суттєво допомогли команді взяти реванш у Метаморфози.

Нива Теребовля – Метаморфоза 3:1 (Никеруй Юрій, Бойчук Андрій, Козак Назар — Вонс Ігор)

Впевнену перемогу святкували і наймолодші учасники Вищої ліги — Вікінг. Хет-трик Арсена Слотюка як ніколи став у пригоді третій команді чемпіонату. Арс-Кераміка, хоч і має у своєму складі хороших гравців, ніяк не може знайти свою гру — четверта поразка поспіль.

Вікінг – Арс-Кераміка 5:2 (Слотюк Арсен (3), Кухарук Андрій, Кухарський Роман — Борисевич Максим, Ковалик Віктор)