Тернопільська Вища футзальна ліга: Агрон капітулює перед Металістом (ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Футзал | дата: 18 01 2015

18 січня у спорткомплексі "Політехнік" відбулися матчі 9-го туру Тернопільської Вищої футзальної ліги. Команди завершували перше коло змагань.

Тур розпочався матчем аутсайдера бучацького Колоса та Ерідона. Команди на рівних провели перший відрізок гри, свідчення чому нульова нічия після першого тайму. У другому команди грали до забитого м’яча і першими рахунок відкрили гравці Ерідона. Далі, як кажуть, Колос "поплив". Отримавши другий, незабаром бучацька команда пропустила і втретє, залишившись на останньому місці у турнірній таблиці.

Ерідон – Колос Бучач 3:0 (Коваль Василь, Ковальчук Віктор, Хархут Андрій)

Вольову перемогу святкувала Рома-Орбіт, обігравши з мінімальним рахунком Арс-Кераміку. Після безгольового першого тайму, вболівальники у "Політехніку" побачили п’ять м’ячів після перерви. Виграючи 1:2, Арс-Кераміка не зуміла втримати переможний рахунок. Рома-Орбіт відповіла ще двома голами і здобула три очки. Дублем у складі Роми відзначився Степан Винник.

Рома-Орбіт – Арс-Кераміка 3:2 (Винник Степан (2), Кормило Тарас — Сливка Ігор, Борисевич Максим)

Центральний матч не лише цього туру, але й усього першого кола прогнозовано подарував глядачам чимало емоцій. Лідер першості Агрон-Королівський смак зустрічався із другою командою ліги — Металістом. Підопічні Віталія Паперовського до цього часу були непереможними. Металіст від своїх суперників відставав на три очки, тож прагнув за будь-яку ціну відіграти цей гандикап і зупинити переможну ходу "агронівців".

З першої й до останньої хвилини на майданчику точилася запекла боротьба і суддям частенько доводилося заспокоювати гравців по обидва боки. Агрон доволі швидко повів у рахунку, але капітан та лідер Металіста Ігор Бадло так само швидко відігрався. А незабаром Металіст вже був попереду. До кінця першої половини зустрічі суперники ще раз обмінялися голами — 2:3 на користь Металіста.

Надалі інтрига у матчі лише загострювалася, а емоції не вщухали. Два голи Агрона-Королівський смак виводять тепер вже цю команду вперед у рахунку. Проте своє вагоме слово у матчі сказав капітан Металіста — ще два м’ячі Ігоря Бадла змушують Агрон капітулювати.

Металіст після перемоги наздогнав Королівський смак за очками, тож після першого кола у турнірній таблиці — двовладдя. Вся боротьба за чемпіонство ще попереду.

Агрон-Королівський смак – Металіст 4:5 (Ціх Ростислав, Юрчак Олександр (2), Беркита Юрій — Бадло Ігор (4), Гоцалюк Віталій)

Завершили тур Метаморфоза та Вікінг. Останні минулий тур пропускали, тож на це протистояння підійшли зі свіжими силами. Заявку на перемогу Вікінг оформив ще до перерви, ведучи у рахунку 0:2. Ще стільки ж голів вікінги забили у другому таймі. А наприкінці зустрічі Метаморфоза спромоглася на гол престижу. Втім, це не допомогло команді продовжити виграшну серію до трьох матчів. А Вікінг зберіг за собою третій рядок у турнірній таблиці.

Метаморфоза – Вікінг 1:4 (Філь Артем — Слотюк Арсен (2), Бачинський Іван (2)