Тернопільська Вища футзальна ліга: Рома та Ерідон розіграли драму (ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Футзал | дата: 12 01 2015

11 січня у спорткомплексі "Політехнік" відбулися три матчі 8-го туру Тернопільської Вищої футзальної ліги.

Неймовірною розв'язкою завершився перший поєдинок, у якому зустрічалися Рома-Орбіт та Ерідон. Оскільки суперники приблизно рівні за класом, то боротьба відбувалася на кожному квадратному метрі майданчика. У першому таймі Рома та Ерідон діяли обережно і, як наслідок, так і не відкрили рахунок. Зате по перерві глядачі побачили один з найдраматичніших таймів у цьому сезоні. Активніші футболісти Роми спромоглися двічі вразити ворота опонента. Така перевага розслабила лідерів і навпаки — розізлила Ерідон, який не лише зумів зрівняти рахунок, але й вийшов вперед під завісу гри. Проте Рома-Орбіт вперто не хотіла покидати гру без здобутих очок і рахунок у підсумку було зрівняно — бойова нічия.

Рома-Орбіт – Ерідон 3:3 (Мирончик Руслан, Богородіченко Сергій, Паламар Олександр — Шельвіка Володимир (2), Коваль Василь)

Вже не вперше у цьому сезоні лідер чемпіонату вчиняє розгром над своїм суперником. Цього разу під гарячу руку команди Віталія Паперовського потрапив бучацький Колос, який спромігся забити фаворитам сезону лише один м’яч. Натомість Агрон розважався, як міг, відвантаживши Колосу дев'ять голів.

Агрон-Королівський смак – Колос Бучач 9:1 (Паперовський Віталій (2), Мороз Тарас, Карпа Михайло (2), Кіцак Олександр, Мищишин Віталій (2), Головко Назар — Заставецький Сергій)

Найрезультативніший поєдинок видали цього дня Метаморфоза і теребовлянська Нива — 12 голів на двох. На перерву команди вирушили за мінімальної переваги Метаморфози 2:1. У другому таймі суперники не збавляли обертів і поклали у ворота одне одного ще кілька м’ячів. У Метаморфози хет-триками вистрілили одразу двоє, що і забезпечило команді позитивний результат. Відзначимо, що Метаморфоза потрохи набирає обертів і покидає останній рядок у турнірній таблиці.

Метаморфоза – Нива Теребовля 7:5 (Бабин Роман (3), Лобас Віталій (3), Бурко Дмитро — Бодак Віталій, Ванюсів Євген (2), Козак Назар, Никеруй Юрій)

Впевнену перемогу відсвяткувала друга команда Вищої ліги — Металіст. Постраждалими від гри металістів цього разу стала Арс-Кераміка. Після першого  тайму Металіст володів перевагою у один м’яч 1:0, але суперникам не вдалося переламати хід гри на власну користь. Дубль в активі одного з лідерів Металіста — Віталія Гоцалюка. Таким чином Металіст продовжує гонитву за лідером, відстаючи від Агрона лише на 3 очки. Шанс наздогнати лідера у команди Металіст буде у наступному турі, коли фаворити зіграють між собою.

Металіст – Арс-Кераміка 4:2 (Шацький Олександр, Бадло Андрій, Гоцалюк Віталій (2) — Борисевич Максим (2)