Тернопільська Вища футзальна ліга: Металіст і Метаморфоза матч не дограли через бійку (ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Футзал | дата: 21 12 2014

21 грудня у спорткомплексі "Політехнік" відбулися три матчі 5-го туру Тернопільської Вищої футзальної ліги. Через сутичку на майданчику один з матчів дограти не вдалося.

У першому матчі цього туру аутсайдер Вищої ліги Метаморфоза протистояла одному із фаворитів сезону — Металісту. Злагоджені дії останніх дозволили Металісту піти на перерву з перевагою у два м’ячі, а після короткого відпочинку команда Ігоря Бадло забила суперникам ще чотири рази. Сам же капітан Металіста двічі засмутив кіпера Метаморфози. Здавалось, що нічого не завадить "металістам" довести гру до логічної та розгромної перемоги, але наприкінці гри на перший план вийшли емоції команди, що поступалася. Після ігрового зіткнення на майданчику розпочалася штовханина, яка ледь не переросла у справжню бійку. На щастя, серйозних сутичок між представниками обох команд вдалося уникнути. По одному з гравців обох команд отримали вилучення, але дійти до порозуміння та продовжити поєдинок суперники не захотіли. Відтак, матч було зупинено за 5 хвилин до його завершення. Тепер долю цієї гри вирішуватимуть відповідні органи обласної Федерації футболу.

Метаморфоза – Металіст 0:6* (Бадло Ігор (2), Гвіанідзе Автанділ, Бадло Андрій, Гоцалюк Віталій, Коропецький Василь)

* матч зупинено за 5 хвилин до фінального свистка

Лідер Вищої ліги у 5-му турі зустрічався з Ерідоном, який минулого тижня нарешті перервав свою безвиграшну серію. На поєдинок з фаворитом гравці Ерідона налаштувалися як слід, тож перемога далася Агрону вкрай важко. На перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь Агрона, але відмітимо, що Ерідон впродовж тайму мав чимало гольових нагод. Більш досвідченіші гравці Агрон-Королівський смак у підсумку не дозволили Ерідону забити у свої ворота бодай один гол. Натомість у другому таймі відзначилися у воротах опонента ще два рази. Дубль, до слова, на рахунку Олександра Юрчака.

Агрон-Королівський смак – Ерідон 4:0 (Паперовський Віталій, Юрчак Олександр (2), Кіцак Олександр)

У третьому поєдинку ігрового дня на майданчик вийшли бучацький Колос та Арс-Кераміка, яка попередній тур пропустила. У складі Колоса на гру було лише 5 польових гравців та два голкіпери. І хоча бучацька команда розпочала гру дуже впевнено, забивши два швидкі голи, але відсутність замін згодом далася взнаки. Не допоміг Колосу навіть "покер" від Ігоря Сороцького — 7:4 — Арс-Кераміка святкує впевнену перемогу.

Колос Бучач – Арс-Кераміка 4:7 (Сороцький Ігор (4) — Сливка Ігор (4), Дроздовський Сергій, Когут Микола, Ковалик Віктор)