Агрон вже у фіналі Різдвяного кубка

категорія: Футзал | дата: 05 01 2014

Щойно завершився півфінальний поєдинок між тернопільським Агроном та хмельницьким Динамо-УМВС у рамках Різдвяного футзального турніру, що проходить у хмельницькому спорткомплексі УМВС. З рахунком (4:2) перемогли тернополяни, повідомляє кореспондент Номер один.

Матч був гідний фіналу, адже його переможець визначився на останніх секундах. На останній хвилині матчу тернополяни перемагали (3:2). Суперник зняв воротаря і грав з шістьма польовими гравцями. Однак Агрон стримав навалу хмельничан, більше того, на останніх секундах матчу саме наші земляки зуміли ще раз вразити ворота "динамівців", тим самим здобули важку перемогу — (4:2).

Через кілька годин відбудеться вирішальний матч. Тернопільський Агрон зустрічатиметься з переможцем пари Епіцентр-К – Вентс (обидві з Хмельницького), матч між якими відбувається саме в ці хвилини.