Тернопільські футзалісти виграли турнір у Хмельницькому

категорія: Футзал | дата: 23 11 2011

У суперечці хмельницьких Конфермата та Спортлідера-2, кам’янець-подільської Фортеці та тернопільського Королівського смаку, переможцями стали саме футзалісти з Тернополя.

Формула турніру була кубковою, і півфінальні пари склали: Спортлідер-2 – Королівський смак та Конфермат – Фортеця. У матчі-відкритті на майданчик вийшли Спортлідер-2 та Королівський смак. У першому таймі тернополяни відзначилися двічі. Після флангових прострілів у порожні ворота забивали Книш та Скоробогатов. Програючи 0:2, резервісти ФК Спортлідер+ другу половину гри розпочали з навали на ворота гостей, однак вище всяких похвал зіграв страж воріт команди з Тернополя Артур Черепанський. Натомість тернополяни своїм шансом скористалися. Відмінну передачу Копцюха використав Паперовський, який у підкаті переправив м’яч у сітку воріт (0:3). Господарі один м’яч зуміли відіграти, але ситуацію на полі вже контролювали гості, більше того, Осадца та Копцюх повинні були збільшувати перевагу Королівського смаку, але й трьох голів вистачило для загальної перемоги – 3:1.

У другому півфіналі Фортеця переграла Конфермат з загальним рахунком 7:4, тим самим стала суперником Королівського смаку. Фінал по праву можна назвати найцікавішим та найбільш видовищним матчем на турнірі. Відкрив лік забитим голам у грі тернополянин Скоробогатов, який найшвидше зорієнтувався при розіграші кутового – (0:1).  Подвоїв перевагу гостей Книш, який невідпорно пробив з носка – 0:2. Перед перервою скоротив розрив у рахунку Карбовський, який чудово пробив у правий нижній кут (1:2). Все вирішувалось у другому таймі. Відновив статус-кво Заєць, який блискуче пробив у дальній кут (2:2). Кам’янчани, окрилені успіхом, забили і втретє. Сендзюк чудово відпасував на дальню стійку, де Крохмалюк не залишив шансів Черепанському (3:2). Гарячими були останні хвилини матчу. Тернополянам все ж вдалося зрівняти рахунок. Паперовський обіграв суперника і невідпорно пробив у правий нижній кут воріт (3:3). Отож в основний час було зафіксовано нічию – 3:3, і все вирішувалось у серії післяматчевих пенальті, де героєм став Черепанський, який двічі парирував удари кам’янчан, а потім ще й відзначився останнім семиметровим ударом, чим приніс перемогу Королівському смаку (по пен. – 5:4)!

Цей турнір – ще один з етапів підготовки до дебютного для команди сезону в другій лізі чемпіонату України. Свій перший матч команда проведе 27 листопада в Дунаївцях з командою Верест, а вперше тернополяни можуть побачити Королівський смак у рідних стінах 18 грудня. Того дня тернополяни зіграють у спорткомплексі Політехнік з командою Довіра (м. Антоніни, Хмельницька обл.).

Джерело: "Номер один"