Жінки розіграли обласний чемпіонат з футзалу (+ ФОТО)

категорія: Футзал | дата: 02 04 2013

31 березня у Тернополі відбувся чемпіонат області з футзалу серед жінок. Участь у турнірі взяли 7 колективів з Тернополя (3 команди), Кременця (2 команди), Ланівців та Борщева.

На першому етапі команди змагалися у групах. У першій групі 4 команди, а у другій — 3. За підсумками цих матчів відбулися стикові ігри в яких і визначився чемпіон.

У фіналі зустрічалися команди ДЮСШ Кременець та команда Тернопільського національного економічного університету. Саме тернопільські дівчата і одержали перемогу, обігравши своїх конкуренток з рахунком (4:0). Третє місце посіла команда Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя.

Зазначимо, що нагороджував переможців віце-президент Федерації футболу України та голова тернопільської обласної федерації футболу — Володимир Мариновський. Кращим голкіпером чемпіонату обрали Катерину Вишнівецьку, а кращим бомбардиром — Лілія Головко. Панцулая Натія стала найкращим гравцем турніру, а Володимир Левчук став крашим тренером.