Агрон був за крок до здобуття кубка західного регіону з футзалу

категорія: Футзал | дата: 21 03 2013

17 березня у Львові був розіграний кубок західного регіону України з футзалу. Команда Агрон з Тернопільщини (с.Товстолуг, Тернопільський р-н) зупинилася за крок від омріяного кубка.

Змагання пройшли спершу в групах, а потім за олімпійською системою було визначено володаря кубка. Старт турніру для наших земляків виявився більш ніж вдалим. "Агронівці" декласували львівський Меркурій — (6:1). Голами відзначилися: Н. Процик — 2, Ю. Беркита, О. Паламар, А. Когут, В. Паперовський.

Далі була вимучена нічия у поєдинку з ФК КПУ (на футболках красувалася комуністична символіка) — (3:3) (Ю. Беркита — 2, В. Паперовський). Програючи по ходу гри, тернополяни таки зуміли наприкінці матчу вирвати нічию, яка власне дозволила Агрону здобути за різницею м’ячів перше місце у групі.

У півфіналі наші земляки лише в серії пенальті вибороли путівку до фіналу. У матчі з львівським Інтер-Юніором в основний час була зафіксована нічия — (2:2) (В. Паперовський, Т. Пліс). Натомість у пробитті семиметрових влучнішими були гравці Агрону — (4:3) (М. Костів, Т. Пліс, А. Куций, Ю. Беркита).

Очевидно, півфінальна гра забрала дуже багато сил у тернополян, а тому у фінальному поєдинку наші земляки нічого не змогли протиставити команді Львів-сіті. І якщо у першій половині матчу гра була рівною, в тому числі і по рахунку (2:2) (до 22 хвилини), то в другому таймі суперник таки дотиснув "агронівців" — (4:2) (О. Паламар, Ю. Беркита), тим самим не дозволив нашим землякам здобути кубок західного регіону України.

Склад команди Агрон: Бридковський, Беркита, Пліс, Костів, Паламар, Куций, В. і Б. Паперовські, Р. Книш, В. Міщишин, Н. Процик, А. Когут. Тренер — Микола Возний.

Джерело: Номер один