"Еліта-14" з Бучача – переможець "срібної" дитячої футзальної Ліги Тернопільщини U-11

категорія: Футзал | дата: 31 03 2024

Майже чотири місяці турнірної боротьби, шість ігрових днів, 16 поєдинків. І ось учора, 30 березня, у Теребовлі довгий футзальний марафон у "срібній" Дитячій футзальній лізі Тернопільщини серед юнаків U-11 сезону-2023/24 фінішував, джерело АФТ.

Фактично все вирішувалося в останньому ігровому дні. Вигравши в очному поєдинку 4:2 у свого головного конкурента – "Чемпіона-2" з Тернополя, переможцем "Срібної ліги" стала команда з Бучача – "Еліта-14".

Дуже близьким до завоювання бронзових нагород був великогаївський "Агрон", гравці якого зуміли здобути дві перемоги. Але цього, як виявилося, було трішки замало. При однаковій кількості очок – по 12-ть, завдяки кращим показникам в особистих зустрічах, "бронза" дісталася ФК "Біскупа" (Тернопіль), а юні "агронівці" залишилися на четвертому місці.