Дві команди з футбольної академії розіграли звання футзального чемпіона Тернопільщини серед юнаків

категорія: Футзал | дата: 06 03 2023

4 березня, в спортивному залі Тернопільської ЗОШ №26 імені Дмитра Заплітного відбулися ігри фінального етапу чемпіонату Тернопільської області з футзалу серед юнаків 2010-2011 років народження. У фіналі змагались шість команд, які були поділені на дві підгрупи, повідомляє АФТ.

Гра за 5-6 місця : ФК "Біскупа" (Тернопіль) – "Зелені леви" (Почаїв) – 0:2

У першому півфіналі зустрічались команди ОДЮСШ Коропець-Підгайці та ДЮСШ ФА Тернопіль. Легку перемогу з рахунком 4:0 святкували тернополяни. У іншому  півфіналі друга команда Футбольної Академії хоч і перемогла "Еліту-14" з Бучача, але зустріла достойний опір. І рахунок 2:1 не давав тернополянам спокійно догравати поєдинок, а тримав у напрузі аж до фінального свистка.

Матч за третє місце був між двома рівними командами ОДЮСШ Коропець та "Еліта-14" Бучач. Забивши на один м’яч більше, бронзовими призерами стали юнаки з Коропця.

ОДЮСШ (Коропець-Підгайці) – "Еліта-14" (Бучач) –  2:1

У фінальному поєдинку зійшлися дві найсильніші команди з Тернополя. Перший тайм завершився з рахунком 1:0 на користь команди ДЮСШ ФА "Тернопіль". Однак юнаки з другої команди ДЮСШ ФА "Тернопіль" аж ніяк не хотіли програвати фінальний поєдинок і, проявивши футбольний характер, забили двічі у другому таймі та здобули звання чемпіонів Тернопільської області з футзалу серед юнаків 2010-2011 років народження.

ДЮСШ ФА “Тернопіль-2” – ДЮСШ ФА “Тернопіль” –  2:1 (0:1)

Нагородження чемпіонів та призерів проводили перший заступник голови –  виконавчий директор Асоціації футболу Тернопільщини Василь Заторський та голова комітету Дитячо-юнацького футболу АФТ Володимир Ясюченя. Команди нагороджені кубками, медалями та грамотами управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОВА.