Банкір не зумів зупинити лідера

категорія: Футзал | дата: 22 02 2013

На минулому тижні одразу два матчі у Другій футзальній лізі (зона "Захід") провів тернопільський Банкір.

І якщо в першому матчі наші земляки поступилися, то в другому святкували перемогу, повідомляє кореспондент Номер один.

Спершу "банкіри" помірялися силами з лідером ліги — дунаївським Верестом, що з Хмельниччини. Незважаючи на провальний старт першого тайму, вже до восьмої хвилини тернополяни "горіли" — (0:3), наші земляки знайшли в собі сили вирівняти гру і піти на перерви за нічийного рахунку — (3:3) (голами відзначилися двічі Роман Кісіль та один раз Тарас Пліс).

Натомість по перерві суперник дотиснув "банкірів", забивши в їхні ворота чотири голи. Лише за рахунку (3:7) хмельничани дозволили Назару Морозу забити гол престижу, тим самим кінцевий рахунок у матчі став (4:7).

Натомість другий поєдинок з ужгородською Говерлою приніс Банкіру вікторію. При чому все у матчі було вирішено вже до перерви, коли тернополяни відзначилися п’ять разів (Тарас Пліс-3, Віталій Паперовський, Святослав Мельник), а суперник — лише раз.

У другій 20-хвилинці "банкіри" дещо розслабилися і дозволили опонентам скоротити розрив у рахунку до двох м’ячів, однак останнє слово все ж таки було за нашими земляками. На останній хвилині гри Роман Кісіль встановив остаточний результат матчу — (6:3).