Про нас
увійти

Тернопільські ветерани виступили на чемпіонаті України

категорія: Футзал | дата: 22 04 2021
Тернопільські ветерани виступили на чемпіонаті України

У Житомирі завершився чемпіонат України з футзалу серед ветеранів. У віковій категорії 55 років і старші взяла участь команда "Євроінтер’єр" з Тернополя. 

Головним ініціатором і організатором створення ветеранської команди став директор приватного підприємства "Євроінтер’єр" і любитель футболу Михайло Данилюк. Завдяки його старанням заради спільної мети вдалося зібрати та згуртувати гравців футбольної команди "Євро Інтер’єру" (Тернопіль). Серед представників команди, за словами пана Михайла, колишні спортсмени, які свого часу брали участь у чемпіонатах України вищої ліги, екс-гравці тернопільської "Ниви", футболісти-аматори, а також люди різних професій, що не уявляють свого життя без спорту.

Як повідомив прес-службі Асоціації футболу Тернопільщини Михайло Данилюк, наші земляки за результатами жеребкування потрапили до групи "В", в якій виступало п’ять команд. До чвертьфіналу виходило по два кращі колективи з кожної групи та дві з трьох команд, які на груповій стадії посядуть треті місця. На жаль, тернополянам не вдалося здобути у змаганнях призове місце. Серед чотирьох футбольних матчів виграшною для їхньої команди виявилася лише одна гра. Відносну невдачу Михайло Степанович пояснює надто сильними та досвідченими суперниками. Водночас наголошує, що втрачати оптимізму він та гравці "Євроінтер’єру" не мають наміру: поразка у Житомирі мотивувала їх ще більше практикуватися та відточувати спортивні навики.

Результати матчів за участю тернопільської команди:

"Євроінтер’єр" – "Динамо" (Приморськ, Запорізька область) – 5:2 (Віктор Данилишин-3, Іван Чіп, Андрій Капуста)

"Смілаенерго" (Черкаси) – "Євроінтер’єр" – 2:1 (Віктор Данилишин)

"Локомотив" (Лиман, Донецька область) – "Євроінтер’єр" – 3:0

"Енергія+" (Нова Каховка) – "Євроінтер’єр" – 3:0

Склад тернопільської команди: Юрій Ковальчук, Ігор Бендесюк, Олег Бендесюк, Віктор Данилишин, Михайло Руданський, Андрій Капуста, Олег Фриз, Іван Чіп, Сергій Барановський, Михайло Данилюк.

Участь у чемпіонаті України тернопільської команди стала можливою завдяки фінансовій підтримці Асоціації футболу Тернопільщини (голова – Тарас Юрик), пивоварні "Опілля" (почесний президент корпорації – Ярослав Джоджик), ПП "Сієна-Буд" (директор – Ярослав Ковальський), ПП "Євро Інтер’єр – Тернопіль" (директор – Михайло Данилюк).

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook