Команда АРС розгромила тернопільських журналістів

категорія: Футзал | дата: 15 02 2013

За доброю традицією на початку кожного року відбуваються товариські футбольні матчі між командами Кореспондент, яка складається з тернопільських журналістів та АРС — працівниками будівельного супермаркету та складу. Такий матч 14 лютого відбувся в Палаці спорту "Текстильник" і завершився на користь "арсівців" — (12:3), повідомляє кореспондент Номер один.

Нагадаємо, команда АРС знана в краї. Так, перед Новим роком її футболісти здобули кубок серед бізнесових структур, два тижні тому лише в фіналі поступилася команді з Великої Березовиці (0:1) на кубку Тернопільського району з футзалу.

У згаданому вище матчі, незважаючи на великий кінцевий рахунок, після першого тайму нічого не спонукало такому підсумку. Адже перший тайм поєдинку завершився внічию — (2:2). Однак більш досвідченіша команда АРС по перерві довела свій високий клас, забивши у ворота журналістів 10 голів та пропустивши лише один. У підсумку "арсівці" перемогли (12:3).