Про нас
увійти | реєстрація

Результати 11-го туру Третьої футзальної ліги Тернопільщини

категорія: Футзал | дата: 19 02 2021 | переглядів: 329
Результати 11-го туру Третьої футзальної ліги Тернопільщини

14 лютого відбувся повний 11-й тур третьої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21. Пропонуємо до Вашої уваги підсумки туру.

Результати матчів 11-го туру:

"Тернопільводоканал" - "Самець" (Підволочиськ) – 3:5 (1:3)

Голи: Дмитро Якубішин (14), Тарас Шулька (38), Олексій Юрчак (39) – Володимир Гусаковський (2, 7, 18, 40), Вадим Бубела (35).

 

ФК "Таурів" - "Кристал" (Чортків) – 10:2 (3:0)

Голи: Назар Шевчук (13, 15, 31), Василь Підлужний (13, 21, 26, 29), Ігор Любінський (22), Андрій Кава (33), Максим Довгань (35) – Іван Пожарнюк (23), Олег Яковищак (30).

 

ФК "Курівці" - "Bad Wolfs" (Тернопіль) – 9:2 (4:2)

Голи: Дмитро Стриєшин (1, 18, 26, 36, 38), Олександр Мельник (3), Андрій Лисий (13), Василь Борис (29), Віктор Божко (33) – Ярослав Томашевський (9), Назарій Подоляк (11).

 

 "Вікторія" (В. Бірки) – ФК "Луб’янки" – 8:2 (4:0)

Голи: Михайло Саїк (5, 37), Арсен Ситник (6), Андрій Шум (8, 29), Руслан Плосконіс (20), Петро Загурський (31), Сергій Шум (34) – Євген Левчук (31), Богдан Риндич (34).

 

ФК "Вівся" - ФК "Заруддя" – 3:5 (2:3)

Голи: Тарас Василак (15), Павло Пеляк (20), Сергій Бабуняк (35, а/г) – Сергій Бабуняк (11, 21), Андрій Когут (17, 18), Іван Бабуняк (29).

 

"Ампер" Тернопіль - ФК "Пронятин" – 3:6 (0:2)

Голи: Володимир Івашків (22, 37), Тарас Мендюк (36) – Андрій Дідик (2, 26), Юрій Балюк (17, 33), Роман Грицай (27, 35).

 

Турнірна таблиця. 11 тур

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

"Дніпро" Печірна

10

9

0

1

55 - 32

27

2

ФК "Таурів"

10

8

0

2

68 - 31

24

3

"Кристал" Чортків

11

7

2

2

53 - 40

23

4

"Самець" Підволочиськ

11

7

1

3

60 - 44

22

5

"Ветеран" Кременець

10

6

2

2

57 - 43

20

6

"Вікторія" В. Бірки

10

5

3

2

48 - 37

18

7

"Поділля-2" Васильківці

10

5

1

4

46 - 34

16

8

ФК "Заруддя"

11

5

1

5

51 - 51

16

9

"Ампер"

10

5

0

5

29 - 37

15

10

"Тернопільводоканал"

10

4

0

6

31 - 35

12

11

ФК "Пронятин"

11

3

1

7

38 - 44

10

12

ФК "Курівці"

10

3

0

7

42 - 51

9

13

ФК "Вівся"

10

2

1

7

41 - 55

7

14

"Bad Wolfs"

10

1

1

8

33 - 76

4

15

ФК "Луб’янки"

10

0

1

9

31 - 73

1

***

Бомбардири

Роман Клак ("Ветеран") – 25

Віталій Хрущ ("Дніпро") – 22

Василь Підлужний (ФК "Таурів") – 22

Дмитро Стриєшин (ФК "Курівці") – 22

Володимир Гусаковський ("Самець") – 21

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook