Про нас
увійти | реєстрація

Визначилися усі учасники 1/8 фіналу "Кубка Сонця"

категорія: Футзал | дата: 20 02 2020 | переглядів: 395
Визначилися усі учасники 1/8 фіналу "Кубка Сонця"

19 лютого на чотирьох локаціях Тернополя відбулися поєдинки 1/32 та 1/16 фіналу міжнародного турніру "Кубок Сонця" пам'яті полковника служби безпеки України Руслана Муляра.

1/32 фіналу

Група "А" ТНЕУ (вул. Чехова 8)

1) Терн. міська рада -  ФК Дружба 3:0

2) ТНЕУ -  Ветерани Патріотам 8:1

3) Молоді патріоти -  Shreder 9:1

4) Coraltravel 4 - ФК Тернопіль  АТО 0:3

5) Профком студентів ТНПУ - Зелені штахети 2:2 (по пен.3-2)

6) Нацгвардія - Black Dragons 3:1

7) Турція - Нараїв-2 0:6

8) Вікторія (В. Бірки)  -  Нараїв 5:3

 

Група "В". ЗОШ №3

9) Нігерія -  Вікінг 0:3

10) САЮЗ - Соборне 1:1 (по пен. 3-2)

11) ФК Нива (Лошнів, Теребовлянський р-н) - ТОДА 2:1

12) Микулинецький Бровар Плюс - Поділля-Starlife(В. Березовиця) 1:2

13) Збруч (Підволочиськ) - ГУ ДПС 2:0

14) Скеля (Жовква/Крехів) - ДНЗ*Залізні вовки*(Збараж) 0:3

15) Пронятин - Расинг 1:4

16) ТНПУ-2 - Управління патрульної поліції 0:5

 

Група "С". ЗОШ №26

17) Карат - Вставай Сонце-2 0:4

18) ФК Зборів - DreamTeam(Єгипет) 5:0

19) Поділля (В. Березовиця) - Поділля (Васильківці) 3:1

20) СБУ - Друзі Руслана Муляр 1:0

21) ССО - ТНПУ-1 2:1

22) Вставай Сонце-4 - Барса 2:3

23) ВСП -  Sebn UA 1:4

24) 44 бригада - 13-й Воїн 0:3

 

Група "D".  ЗОШ №27

25) Zaragosa (Кенія)  - Тернопільводоканал 1:0

26) Вставай Сонце-3 - Юніори 3:0

27) Микулинецький Бровар Плюс-2 - Добрий Самарянин 2:2 (по пен. 0-2)

28) Калина - Гермес 7 1:2

29) ГУНП - Кореспондент 4:0

30) ТОВК - Зб.Індії 2:0

31) Будівельник (Ланівці)  - Серет 0:3

32) FC United Ukraine (Канада) - Добра піца 1:0

***

1/16 фіналу

Група "А" ТНЕУ (Чехова 8)

1) Терноп. міська рада - ТНЕУ 2:1

2) Молоді патріоти - ФК Тернопіль АТО 3:1

3)Профком студентів ТНПУ - Нацгвардія 0:0 (по пен. 3:1)

4) Нараїв-2 - Вікторія (В. Бірки)  0:4

 

Група "В". ЗОШ №3

5) Вікінг -  САЮЗ 5:2

6) ФК Нива (Лошнів, Тереб.р-н) - Поділля-Starlife (В. Березовиця)  2:0

7)Збруч (Підволочиськ) - ДНК "Залізні вовки" (Збараж) 7:0

8) Расинг - Управління патрульної поліції 3:1

 

Група "С". ЗОШ №26

9) Вставай Сонце-2 - ФК Зборів 1:1 (по пен. 7:6)

10) Поділля (В. Березовиця) - СБУ 0:3

11) ССО - Барселона 2:0

12) Sebn UA - 13-й воїн 4:0

 

Група "D".  ЗОШ №27

13) Zaragosa (Кенія) - Вставай Сонце-3 2:4

14) Добрий Самарянин - Гермес 7 1:1 (по пен. 1-3)

15) ГУНП - ТОВК 2:1

16) Серет - FC United Ukraine (Канада)  0:3

 

Сьогодні, 20 лютого, у спортивних залах тернопільських шкіл №26 та 27 відбудеться фінальна частина турніру.

Розклад фінальної частини

Відкриття 17.00-17.30 (26 школа)

1/8 фіналу

17.40 (27 школа)  Терн. міська рада - Молоді патріоти

18. 00 (27 школа) Профком студентів ТНПУ - Вікторія (В. Бірки)

18.20 (27 школа) Вікінг - ФК Нива (Лошнів, Теребовлянський р-н)

18.40 (27 школа) Збруч (Підволочиськ) - Расинг

17.40 (26 школа) Вставай Сонце-2 - СБУ

18.00 (26 школа) ССО - Sebn UA

18.20 (26 школа) Вставай Сонце-3 - Гермес 7

18.40 (26 школа) ГУНП - FC United Ukraine (Канада)

 

1/4 фіналу

"А"  19.00 (27 школа) Терн. міська рада - Молоді патріоти/Профком студентів ТНПУ - Вікторія (В. Бірки)

"В"  19.20 (27 школа) Вікінг - ФК Нива (Лошнів, Теребовлянський р-н) / Збруч (Підволочиськ) - Расинг

С"  19.00 (26 школа)  Вставай Сонце-2 -СБУ / ССО - Sebn UA

"D"  19.20 (26 школа) Вставай Сонце-3 - Гермес 7 / ГУНП - FC United Ukraine (Канада)

 

1/2 фіналу

19.40 (27 школа)  "А" - "В"

19.40 (26 школа) "С" - "D"

Матч за 3-є місце

20.30 (26 школа)

Фінал

21.00 (26 школа)

21.30 - Нагородження переможців

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Нива Тернопіль