Кубок Польового — у Себн.UA

категорія: Футзал | дата: 11 01 2013

Сьогодні, 11 січня, в фізкультурно-оздоровчому комплексі ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту завершився турнір з міні-футболу серед аматорських команд, громадських організацій, присвячений 100-річчю від дня народження полковника УПА Омеляна Польового. За його результатами перше місце виборола команда Себн.UA, повідомляє кореспондент Номер один.

Сьогодні відбулося все найцікавіше на турнірі — півфінальні матчі, поєдинок за третє місце і власне головний матч турніру — фінал.

У першому півфіналі зустрілися місцеві журналісти з команди Кореспондент та  Себн.UA. Якщо в першому таймі гра була рівною, то по перерві молоді футболісти з робітничої команди виявилися помітно сильнішими, в підсумку відсвяткувавши перемогу — (4:0). В другому півфіналі, який склала пара команд: Тернопільська ОДА та Галтерсу, голів у основний час глядачі не побачили (0:0). Натомість під час пробиття пенальті, влучнішими були представники Галтерсу — (2:1).

У матчі за третє місце журналісти дали справжній бій представникам обласної влади. Вразивши в кожному таймі по одному разу ворота суперників з ТОДА та пропустивши в свої лише один, саме команда Кореспондент виборола "бронзові" нагороди турніру (2:1).

У фінальному поєдинку (Себн.UA – Галтерс) особливої боротьби не було. Забивши в першому таймі три сухих м’ячів команда Себн.UA по перерві легко довела гру до загальної перемоги — (3:1).

Опісля змагань трійка найсильніших команд отримала кубки. Натомість організатори грамотами відзначили кращих гравців. Так, в номінації кращий воротар переможцем став Володимир Кузик (Кореспондент, представник інформагенції ЗІК), захисник — Ігор Ляшко (Себн.UA), гравець турніру — Андрій Рафко (Галтерс).