Про нас
увійти | реєстрація

Петро Загурський: "Наша команда зробить все від неї залежне, щоб гідно представити область на Всеукраїнському фіналі аматорської футзальної ліги"

категорія: Футзал | дата: 21 03 2019 | переглядів: 401
Петро Загурський: "Наша команда зробить все від неї залежне, щоб гідно представити область на Всеукраїнському фіналі аматорської футзальної ліги"

22-24 березня тернопільська команда "Себн-Скриня" представлятиме Тернопільську область у Всеукраїнському фіналі аматорської футзальної ліги. Про останні новини зі стану команди прес-службі Федерації футболу Тернопільської області розповів тренер "Сенб-Скрині" Петро Загурський.

– Які завдання ставите перед командою на змаганнях у Житомирі?

– Ми знаємо куди їдемо і що нас там чекає. Водночас хочу запевнити всіх любителів футзалу Тернопільщини, що наша команда зробить все від неї залежне, щоб гідно представити область на Всеукраїнському фіналі аматорської футзальної ліги. На кожному етапі змагання ставитимемо конкретне завдання і боротимемося за досягнення поставлених цілей.

– На днях відбулося жеребкування групової стадії фіналу. Кого Ви бачите фаворитом групи "D", в яку потрапила Ваша команда?

– Обидва суперники на груповій стадії сильні та небезпечні. Команда "ЛАД" з Дніпра – беззаперечний футзальний лідер тамтешнього регіону, в останніх 50 офіційних матчах не зазнала жодної поразки, в її складі виступають чимало гравців, які попробували свої сили в професійному футзалі. Що ж до команди "Володимир" з Вінницької області, то це молодий колектив в складі якого виступає відомий вінницький бомбардир, який чимось нагадує тернопільського голеодора Ігоря Квятковського. Він забиває багато голів та має потужний удар з обох ніг. Переглянув по кілька ігор за участю наших суперників, тому наперед важко комусь віддати перевагу. 

– "Себн-Скриня" вже понад два тижні, як завершила тріумфальні виступи у вищій Тернопільській футзальній лізі. Яким чином футболісти підтримували форму, чи проводили якісь спаринги, чи обмежилися тільки тренуваннями?

– На один тиждень наші гравці отримали відпочинок, після чого проводили цілеспрямовану підготовку до змагань у Житомирі. Двічі на тиждень тренувалися у спортивному залі, а також, оскільки у Тернополі немає стандартного залу для футзалу, проводили заняття на повітрі на майданчику зі штучним покриттям. Спарингів не мали, хоча бажання було зіграти один товариський матч, однак в останній момент суперник відмовив нам.

– "Себн-Скриня" награвала комбінації з п’ятим польовим гравцем, щоб у разі чогось переламати хід матчу?

– Звичайно, на кожному тренуванні відпрацьовуємо гру з п’ятим польовим гравцем, це, як продемонстрував сезон у Тернопільській футзальній лізі, наш один з головних козирів.

– Чи можна сподіватися, що "Себн-Скриня" гратиме оптимальним складом у Житомирі?

– На щастя, всі заявлені гравці здорові і готові до турніру в Житомирі. Ще донедавна мали проблеми зі здоров’ям Валентин Білик, Руслан Луцик, на уколах догравав сезон Михайло Костів. Однак на сьогодні все позаду, болячки залишилися в минулому, гравці готові продемонструвати все своє вміння на Всеукраїнському аматорському фіналі.

– Відомо, що більшість гравців Вашої команди, грають у "великий" футбол, чи всі тренери з розумінням поставилися до виступу тернопільської команди на всеукраїнських змаганнях та відпустили своїх футболістів на весь турнір?

– Ось тут маємо певні проблеми, адже два наших провідних гравців зіграють лише в перший ігровий день і змушені повернутися в розташування "Агрона", який виступає на Меморіалі Юста. Тому, замість того, щоб займатися тренувальним процесом, доводиться вирішувати питання з транспортом, щоб доставити цих футболістів у розташування "Агрона". В даному випадку вважаю, варто було б піти нашій команді в цьому питанні назустріч, ми чекали допомоги, як з боку обласної федерації, так і керівників команд, за які на "великому" футболі виступають гравці "Себн-Скрині". Ми представляємо весь Тернопільський регіон на Всеукраїнському рівні і в футбольному рейтингу областей наші змагання є теж важливими!

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: