Про нас
увійти

Футзальна команда Чортківської мерії перемогла на турнірі на Івано-Франківщині

категорія: Футзал | дата: 30 01 2019 | переглядів: 331
Футзальна команда Чортківської мерії перемогла на турнірі на Івано-Франківщині

26 січня у Городенці, що на Івано-Франківщині, проходив ІІ-й традиційний турнір з футзалу серед команд міських рад, присвячений 100-річчю соборності України. Команда Чортківської міської ради гідно представила Тернопільщину, не лише пройшовши весь турнірний шлях без поразок, а й впевнено розібравшись із колегами з Івано-Франківська у фіналі – 5:0, повідомляє ФФТО.

Турнір серед команд міських рад, присвячений Дню соборності України, проходить лише вдруге. Як повідомляє сайт Чортківської міської ради, минулого року господарем змагань був Чортків, оскільки саме Володимир Шматько виступив ініціатором та ідейним натхненником створення турніру такого формату. А оскільки минулорічним переможцем став колектив Городенківської міської ради, то вже цього року сім команд з різних міст країни приїхали пограти у футзал до міста на Покутті.

У турнірі взяли участь колективи наступних міських рад: Івано-Франківської, Хмельницької (команду особисто очолив міський голова Олександр Симчишин), Чернівецької, Камянець-Подільської, Городенківської та Чортківської. Також пошанувала своєю присутністю Збірна міських голів України. Приїхали міські голови із Вінничини, Миколаївщини, Запоріжчини, здолавши майже тисячу кілометрів.

На церемонії відкриття міський голова Чорткова Володимир Шматько, як засновник турніру, розповів про ідею змагань: «Хмельниччина, Тернопільщина, Чернівеччина, Івано-Франківщина – єдині, як і вся країна. І символічно, що саме у час, коли Україна відзначає століття соборності, наш турнір проходить у Городенці – краю справжнього патріотизму».

Отож, команда Чортківської міської ради волею жеребу потрапила у групу до колег із Кам’янця-Подільського та Івано-Франківська. Команда Володимира Шматька двічі впевнено перемогла – 6:2 та 2:0. У півфіналі чортківчани знову без зайвих проблем здобули вікторію, обігравши команду Хмельницької міської ради 6:3. А у фіналі чортківський колектив розгромив івано-франківців -  5:0.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook