Королівський смак посів друге місце у Преміум-лізі з футзалу

категорія: Футзал | дата: 27 11 2012

Команда з Тернополя на вихідних взяла участь у Комерційному турнірі Преміум-ліги з футзалу Спортлідер+. Змагання проходили у Хмельницькому і тривали два дні.

У суперники Королівському смаку дісталися три команди: хмельницький Спортлідер+, Епіцентр К з Кам'янець-Подільського та Верест з Дунаївців. За регламентом команди грали 2 тайми по 25 хвилин "брудного" часу з перервою у 3 хвилини.

Спершу четвірка суперників змагалися на груповому етапі, а вже потім, згідно із набраними очками, розігрували півфінали та фінал. Варто зазначити, що Королівський смак у групі не зазнав жодної поразки.

У першому матчі футзальний колектив з Тернополя з рахунком (3:2) виграв у Вереста. Голами у нашій команді відзначилися Паламар, Паперовський та Скоробагатов. Не менш успішним був другий матч у якому тернополяни розгромили Епіцентр — (5:2). Хет-триком тут вистрілив Андрій Когут, а по м'ячу на свій рахунок записали Головко та Паперовський. Заключну зустріч гравці Королівського смаку провели з господарями турніру — Спортлідер+. Цей матч переможця не визначив (3:3). За підсумками групового етапу Королівський смак посів перше місце і у півфіналі зустрівся із аутсайдером групи — івано-франківським Епіцентром.

Перемога у півфінальній грі далася тернополянам не надто важко. Виграючи з рахунком (3:0), Королівський смак лише одного разу дозволив суперникам відзначитися у своїх воротах. Підсумок (3:1) і гості з Тернополя крокують у фінал, де на них очікує дунаївський Верест, який по пенальті пройшов Спортлідер+.

Фінальна гра не потішила вболівальників результативністю, але запам'яталася своїми емоціями та боротьбою. Ні Королівський смак, ні Верест не хотіли програвати. Єдиний гол у матчі відбувся у другому таймі. На жаль, його автором став футзаліст з Дунаївець, який і приніс перемогу своїй команді, а разом із цим чемпіонське звання.

Королівський смак крім срібних медалей отримав і приз у індивідуальній номінації. Кращим гравцем турніру став Віталій Паперовський.