Про нас
увійти | реєстрація

Сьогодні в Тернополі стартує футзальна ліга сезону-2018/19

категорія: Футзал | дата: 17 11 2018 | переглядів: 479
Сьогодні в Тернополі стартує футзальна ліга сезону-2018/19

60 команд виявили бажання позмагатися у Тернопільській футзальній лізі сезону-2018/19. Цей показник є рекордним за весь час існування футзальної ліги, починаючи з сезону-2013/14.

Як і в попередньому сезоні команди-учасниці розділено на чотири ліги – вищу, першу, другу і третю.

Вища ліга – розіграш чемпіонату футзальної ліги проводиться за круговою системою в одне коло. За підсумками результатів кола формуються дві групи: перша група – команди, які посіли 1-5 місця, друга група – 6-10 місця, при цьому набрані очки зберігаються.

Перша ліга – розіграш чемпіонату футзальної ліги проводиться за круговою системою в одне коло.

Друга ліга – шляхом жеребкування команди розділені на дві підгрупи ("А" і "Б") по дев’ять команд. Команди, які посіли 1-3 місця в своїх підгрупах, утворять підгрупу з шести команд, котрі за системою в одне коло розіграють 1-6 місця, а команди, які займуть 4-6 місця в своїх підгрупах – розіграють в одне коло 7-12 місця, команди, які займуть 7-9 місця  - розіграють 13-18 місця. При виході з підгруп набрані очки зберігаються.

Третя ліга – розіграш чемпіонату футзальної ліги проводиться за круговою системою в одне коло.

 

КАЛЕНДАР

Тернопільська футзальна ліга.

Вища ліга.  1 тур.

17.11 (субота) 14.00 – "Медобори" – "Себн-Скриня"

18.11 (неділя) 14.50 – "Майбутнє сиріт" – "Арсенал"

18.11 (неділя) 15.50 – "Агропродсервіс" – "Віго-Острів"

18.11 (неділя) 16.50 – "Алюр" – "Вікторія" 

18.11 (неділя) 17.50 – "Ланівці-ОТГ" – "ДСО"

 

Перша ліга.  1 тур.

17.11 (субота) 8.00 – "СДС" – "Копичинці"

17.11 (субота) 11.30 – Агрокомплекс "Івачів" - "Інтеграл"

17.11 (субота) 12.20 – "AUTOCENTR 88" – "Гірник "

17.11 (субота) 13.10 – "Файне Місто" – "Айва"

17.11 (субота) 15.00 – "Вікторія – Козова"

17.11 (субота) 15.50 – "Апостол" - "Заводське"

17.11 (субота) 16.40 – "Озерна" – "Панорама"

17.11 (субота) 17.30 – "Зоря" – "Wyscout"

17.11 (субота) 18.20 – "ТДВ Булат" – "Поділля"

 

Друга ліга.  1 тур.

Група "А"

17.11 (субота) 9.00 – "Ветеран Плюс" – "Метрікс"

17.11 (субота) 9.50 – "Заруддя" – Тернопільська міська рада

17.11 (субота) 10.40 – "Конюхи" – "Юніори"

18.11 (неділя) 10.30 – "УПП" – "TERNOPIL CITY"

"Саюз" – "Шахтар"

Група "Б"

18.11 (неділя) 11.20 – "Добра Піца" – "Гермес-7"

18.11 (неділя) 12.10 – "Стрипа" – "Нива"

18.11 (неділя) 13.00 – "Інваспорт" – "Мрія Агрохолдинг"

18.11 (неділя) 18.50 – "Сокіл" – "Галичина"

"Лісма" – "Динамо"

 

Третя ліга.  1 тур.

"Largo" – "Кореспондент"

ТК – "Дворіччя"

"Меліоратор" – "Нова Пошта"

"Західхлібзбут" - "Jupiter"

"Озерна-2" - "Максим"

"Терен" – "В.Гаї"

"Сирна Хата" – "Себн-2"

 

P.S.: Тривалість гри:

Вища ліга – 2 тайми по 23 хв. ("брудний" час) і 1 хв. ("чистий" час);

Перша ліга – 2 тайми по 18 хв. ("брудний" час) і 1 хв. ("чистий" час);

Друга ліга - 2 тайми по 18 хв. ("брудний" час) і 1 хв. ("чистий" час);

Третя ліга – 2 тайми 18 хв. ("брудний" час) і 1 хв. ("чистий" час);

Перерва між таймами 5 хв.

Ігри проводяться в спорткомплексі “Політехнік”.

Джерело: ФФТО

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Нива Тернопіль
Коментарі
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: