Про нас | Корисні посилання | Реклама
увійти | реєстрація

Результати другого етапу Другій футзальної ліги Тернопільщини

категорія: Футзал | дата: 25 03 2018 | переглядів: 243
Результати другого етапу Другій футзальної ліги Тернопільщини

24 березня, у спортивному комплексі "Політехнік" проходить заключний, 14-й тур другого етапу Тернопільської другої футзальної ліги.

Матчі 14-го туру турніру за 1-6 місця:

ФК "Стрипа" - ФК "Конюхи" – 0:2 (0:0)

Голи: Василь Городецький-2.

"Олімп" - Тернопільська міська рада – 8:3 (4:1)

Голи: Володимир Дитиняк-4, Віктор Бадовський-2, Володимир Яхван, Віктор Сирник – Артур Панасюк-2, Віталій Островський.

ФК "Заруддя" - "Зоря" – 6:2 (1:1)

Голи: Роман Багрій-3, Андрій Лис, Володимир Турчак, Сергій Нюня – Володимир Пунька-2.

 

Турнір за 1-6 місця

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

"Олімп"

13

8

3

2

59:39

27

2

"Стрипа"

13

8

2

3

54:41

26

3

Тернопільська міська рада

13

8

1

4

54:36

25

4

ФК "Заруддя"

13

7

3

3

52:36

24

5

ФК "Конюхи"

13

8

0

5

42:37

24

6

"Зоря"

13

7

1

5

40:41

22

 

Матчі 14-го туру турніру за 7-12 місця:

"Гірник" – "Інтеграл" – 7:5 (6:3)

Голи: Василь Котис-3, Павло Леськів, Степан Гончарик, Михайло Гевчук, Петро Мазурик – Михайло Білий-2, Андрій Грига, Дмитро Щербина, Олександр Патєєв.

"Стандарт" – "Легіон" – 5:0 (2:0)

Голи: Роман Скакун-3, Тарас Свінціцький, Дмитро Магеровський.

"Підручники і посібники" – "Сокіл" – 6:2 (3:0)

Голи: Михайло Красюк-5, Олексій Козак – Віталій Купчик, Володимир Шкодзінський.

 

Друга футзальна ліга. Турнір за 7-12 місця

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

7

"Інтеграл"

13

8

1

4

67:46

25

8

"Стандарт"

13

7

1

5

55:43

22

9

"Сокіл"

13

6

2

5

43:43

20

10

"Гірник"

13

5

2

6

43:45

17

11

"Підручники і посібники"

13

5

1

7

54:42

16

12

"Легіон"

13

4

1

8

42:61

13

 

Матчі 14-го туру турніру за 13-18 місця:

"Арт-Рама" – "Лісма" – 3:8 (1:3)

Голи: Микола Коршунов, Роман Задорожний, Олег Мшанецький – Павло Бутрин-4, Володимир Льошка-2, Юрій Федорчук.

"Молокія" - ФК "Стегниківці" – 4:2 (2:0)

Голи: Антон Козак-3, Василь Колачук – Тарас Зозуля-2.

ФК "Дворіччя" - "Тернопіль сіті" – 2:6 (1:1)

Голи: Іван Гулькевич, Андрій Щесняк – Олександр Новіков-3, Олег Двуліт-2, Роман Приймачук.

 

Турнір за 13-18 місця

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

13

"Молокія"

13

5

2

6

50:42

17

14

"Лісма"

13

5

2

6

46:58

17

15

"Арт-Рама"

13

5

0

8

54:60

15

16

"Ternopil City"

13

5

0

8

38:51

15

17

ФК "Дворіччя"

13

2

2

9

41:80

8

18

ФК "Стегниківці"

13

1

2

10

31:68

5

 

Кращі бомбардири:

Юрій Сорочан ("Стрипа") – 27

Михайло Красюк ("Підручники і посібники") – 26

Артур Панасюк (Тернопільська міська рада) – 24

Денис Рибачук ("Легіон") – 18

Володимир Яхван ("Олімп") – 18

Андрій Наконечний ("Ternopil City") – 15

Максим Шадюк ("Стандарт") – 15

Михайло Білий ("Інтеграл") – 14

Богдан Світовий ("Арт-Рама") – 13

Олег Новачинський (ФК "Конюхи") – 12

Дмитро Труш ("Арт-Рама") – 12

Нива Тернопіль
Коментарі
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись