Про нас
увійти | реєстрація

У зональному турнірі визначилися шість фіналістів дитячої футзальної ліги Тернопіьщини

категорія: Футзал | дата: 20 03 2018 | переглядів: 148
У зональному турнірі визначилися шість фіналістів дитячої футзальної ліги Тернопіьщини

17 березня розпочався груповий етап Дитячо-юнацької футзальної ліги Тернопільської області серед юнаків 2007-2008 року народження. Змагання відбуваються у Шумську, Підволочиську та Бережанах, а 18 березня – у Заліщиках.

Група А “Шумськ”

Підгрупа 1

Команди

1

2

3

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ДЮСШ Кременець

Х

2:0

0:0

2

1

1

0

2:0

4

2

ДЮСШ Дедеркали

0:2

Х

2:0

2

1

0

1

2:2

3

3

ДЮСК "Чемпіон-2" Тернопіль

0:0

0:2

Х

2

0

1

1

0:2

1

Підгрупа 2

Команди

1

2

3

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ДЮСШ Збараж

Х

4:0

3:1

2

2

0

0

7:1

6

2

ДЮСШ Шумськ

0:4

Х

4:0

2

1

0

1

4:4

3

3

 "Юніор" Почаїв

1:3

0:4

Х

2

0

0

2

1:8

0

Матч за 5-6 місце: "Юніор" Почаїв – ДЮСК "Чемпіон-2" Тернопіль – 1:1 (по пен. -0:1)

Півфінали: ДЮСШ Дедеркали – ДЮСШ Збараж – 1:3, ДЮСШ Кременець – ДЮСШ Шумськ – 1:6.

Матч за 3-4 місця: ДЮСШ Дедеркали – ДЮСШ Кременець – 3:0.

Матч за 1-2 місця: ДЮСШ Шумськ – ДЮСШ Збараж – 1:5.

 

Група С “Бережани”

Команди

1

2

3

4

5

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ДЮСШ Тернопіль

Х

14:1

6:0

14:1

18:0

4

4

0

0

52:2

12

2

ДЮСШ Козова

1:14

Х

3:1

2:0

6:0

4

3

0

1

12:15

9

3

ДЮСК ”Чемпіон”-1 Тернопіль

0:6

1:3

Х

2:4

6:1

4

1

0

3

9:14

3

4

ДЮСШ Бережани

1:14

0:2

4:2

Х

3:4

4

1

0

3

8:22

3

5

ДЮСШ Тернопільський район

0:18

0:6

1:6

4:3

Х

4

1

0

3

5:33

3

 

Група D “Підволочиськ”

Команди

1

2

3

4

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ДЮСК "Чемпіон-3" Тернопіль

Х

3:2

4:0

11:0

3

3

0

0

18:2

9

2

ДЮСШ Підволочиськ

2:3

Х

2:0

8:2

3

2

0

1

12:5

6

3

ДЮСШ Теребовля

0:4

0:2

Х

4:0

3

1

0

2

4:6

3

4

ДЮСШ Скалат

0:11

2:8

0:4

Х

3

0

0

3

2:23

0

P.S.: Команда ДЮСШ (Ланівці) не прибула на змагання.

 

Група B “Заліщики” (матчі відбудуться 18 березня)

1. ДЮСШ Чортків

2. ДЮСШ Заліщики

3. "Атлетік" Чортків

4. ДЮСШ Гусятин

5. ДЮФК "Еліта-14" Бучач

 

За результатами зональних змагань команди, які посядуть 1-2 місце виходять у фінальну частину. Фіналістами вже стали команди: ДЮСК "Чемпіон-3" (Тернопіль), ДЮСШ (Підволочиськ), ДЮСШ (Тернопіль), ДЮСШ (Козова), ДЮСШ (Збараж), ДЮСШ (Шумськ).

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Нива Тернопіль
Коментарі
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись