Про нас
увійти | реєстрація

Результати другого етапу Другій футзальної ліги Тернопільщини

категорія: Футзал | дата: 12 03 2018 | переглядів: 246
Результати другого етапу Другій футзальної ліги Тернопільщини

10 березня у спортивному комплексі "Політехнік" відбулися п’ять з дев’яти поєдинків 13 туру другого етапу Тернопільської другої футзальної ліги.

Матчі 13-го туру турніру за 1-6 місця:

ФК "Заруддя" – ФК "Конюхи" – 5:2 (2:1)

Голи: Володимир Турчак-4, Роман Багрій – Андрій Гуменний, Василь Рак.

"Олімп" – "Стрипа" – 5:2 (2:2)

Голи: Володимир Дитиняк-4, Вадим Цінчик – Юрій Сорочан, Михайло Маркович.

"Тернопільська міська рада" – "Зоря" – 2:2 (1:2)

Голи: Ігор Олексюк, Роман Островський – Микола Піх, Кирило Логвись.

 

Турнір за 1-6 місця

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

"Стрипа"

12

8

2

2

54:39

26

2

"Олімп"

12

7

3

2

51:36

24

3

Тернопільська міська рада

12

7

2

3

50:30

23

4

"Зоря"

12

7

2

3

40:34

23

5

ФК "Заруддя"

12

6

3

3

46:34

21

6

ФК "Конюхи"

12

7

0

5

42:37

21

 

 

 

 

 

 

 

 

Матчі 13-го туру турніру за 7-12 місця:

"Інтеграл" – "Сокіл" - 9:3 (4:1)

Голи: Роман Волянський-3, Олександр Патєєв-3, Андрій Грига-2, Михайло Білий – Андрій Лемещак-2, Андрій Шадюк. 

"Стандарт" – "Підручники і посібники" – 5:4 (2:1)

Голи: Максим Шадюк-4, Роман Скакун – Михайло Красюк-3, Володимир Шумяк.

 

Друга футзальна ліга. Турнір за 7-12 місця

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

7

"Інтеграл"

12

8

1

3

62:41

25

8

"Сокіл"

12

6

2

4

41:37

20

9

"Стандарт"

12

6

1

5

50:43

19

10

"Легіон"

11

4

1

6

38:49

13

11

"Підручники і посібники"

12

4

1

7

48:40

13

12

"Гірник"

11

3

2

6

29:36

11

 

Турнір за 13-18 місця

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

13

"Арт-Рама"

11

5

0

7

51:43

15

14

"Ternopil City"

11

4

0

7

31:47

12

15

"Молокія"

11

3

2

6

37:40

11

16

"Лісма"

11

3

2

6

31:52

11

17

ФК "Дворіччя"

11

2

2

7

36:67

8

18

ФК "Стегниківці"

11

0

2

9

27:63

2

 

Решта матчів відбудуться 11 березня (неділя):

9-00 "Легіон" - "Гірник"

9-50 "Молокія" - "Арт-Рама"

10-40 ФК "Дворіччя" - "Лісма"

11-30 "Тернопіль сіті" - ФК "Стегниківці"

 

Кращі бомбардири:

Юрій Сорочан ("Стрипа") – 27

Артур Панасюк (Тернопільська міська рада) – 22

Михайло Красюк ("Підручники і посібники") – 21

Володимир Яхван ("Олімп") – 17

Денис Рибачук ("Легіон") – 15

Андрій Наконечний ("Ternopil City") – 15

Максим Шадюк ("Стандарт") – 15

Богдан Світовий ("Арт-Рама") – 13

Олег Новачинський (ФК "Конюхи") – 12

Дмитро Труш ("Арт-Рама") – 12

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Нива Тернопіль
Коментарі
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: