Про нас | Корисні посилання | Реклама
увійти | реєстрація

Результати другого етапу Другій футзальної ліги Тернопільщини

категорія: Футзал | дата: 08 03 2018 | переглядів: 192
Результати другого етапу Другій футзальної ліги Тернопільщини

4 березня у спортивному комплексі "Політехнік" відбулися поєдинки 12 туру другого етапу Тернопільської другої футзальної ліги.

Матчі 12-го туру турніру за 1-6 місця:

"Зоря" – ФК "Стрипа" – 4:5 (1:3)

Голи: Андрій Пласконіс-3, Волоимир Галаса – Мирослав Турчак-3, Роман Маркович, Михайло Маркович.

"Тернопільська міська рада" – ФК "Заруддя" – 6:0 (1:0)

Голи: Артур Панасюк-6.

ФК "Конюхи" - "Олімп" – 3:7 (0:5)

Голи: Михайло Мельник, Володимир Рудницький, Василь Городецький – Володимир Яхван-2, Віктор Бадовський, Віктор Сирник, Вадим Цінчик.

 

Турнір за 1-6 місця

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

"Стрипа"

11

8

2

1

52:34

26

2

Тернопільська міська рада

11

7

1

3

48:28

22

3

"Зоря"

11

7

1

3

38:32

22

4

"Олімп"

11

6

3

2

46:34

21

5

ФК "Конюхи"

11

7

0

4

40:32

21

6

ФК "Заруддя"

11

5

3

3

41:32

18

 

Матчі 12-го туру турніру за 7-12 місця:

"Сокіл" – ФК "Стандарт" – 2:5 (0:1)

Голи: Володимир Шкодзінський-2 – Дмитро Сокола-2, Тарас Свінціцький-2, Роман Скакун.

"Легіон" – "Інтеграл" 4:14 (1:8)

Голи: Денис Рибачук-4 – Андрій Грига-4, Олександр Патєєв-3, Роман Волянський-2, Дмитро Щербина-2, Михайло Білий-2, Іван Носевич.

"Гірник" – "Підручники і посібники" – 4:3 (2:2)

Голи: Петро Мазурик-2, Василь Котис, Михайло Гевчук – Михайло Красюк.

 

Друга футзальна ліга. Турнір за 7-12 місця

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

7

"Інтеграл"

11

7

1

3

53:38

22

8

"Сокіл"

11

6

2

3

38:28

20

9

"Стандарт"

11

5

1

5

45:39

16

10

"Легіон"

11

4

1

6

38:49

13

11

"Підручники і посібники"

11

4

1

6

44:35

13

12

"Гірник"

11

3

2

6

29:36

11

 

Матчі 12-го туру турніру за 13-18 місця:

ФК "Дворіччя" - "Арт-Рама" – 3:5 (2:3)

Голи: Андрій Цимбалістий, Василь Станимир, Ігор Букса – Богдан Світовий-3, Віталій Шимків, Мирон Біленький.

"Ternopil city" – "Молокія" – 3:2 (2:1)

Голи: Андрій Наконечний-2, Олег Сарай – Д. Кондрацький, С. Барановський.

ФК "Стегниківці" – "Лісма" – 2:3 (1:1)

Голи: Тарас Зозуля-2 – Олег Агрес, Андрій Малярський, Павло Бутрин.

 

Турнір за 13-18 місця

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

13

"Арт-Рама"

11

5

0

7

51:43

15

14

"Ternopil City"

11

4

0

7

31:47

12

15

"Молокія"

11

3

2

6

37:40

11

16

"Лісма"

11

3

2

6

31:52

11

17

ФК "Дворіччя"

11

2

2

7

36:67

8

18

ФК "Стегниківці"

11

0

2

9

27:63

2

 

Кращі бомбардири:

Юрій Сорочан ("Стрипа") – 26

Артур Панасюк (Тернопільська міська рада) – 22

Володимир Яхван ("Олімп") – 17

Михайло Красюк ("Підручники і посібники") – 16

Денис Рибачук ("Легіон") – 15

Андрій Наконечний ("Ternopil City") – 15

Богдан Світовий ("Арт-Рама") – 13

Олег Новачинський (ФК "Конюхи") – 12

Дмитро Труш ("Арт-Рама") – 12

Максим Шадюк ("Стандарт") – 11

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Нива Тернопіль
Коментарі
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись