Про нас
увійти | реєстрація

Результати 8-ого туру Першої футзальної ліги Тернопільщини

категорія: Футзал | дата: 21 02 2018 | переглядів: 311
Результати 8-ого туру Першої футзальної ліги Тернопільщини

17 лютого, у спортивному комплексі "Політехнік" відбулися поєдинки 11-го туру Тернопільської першої футзальної ліги.

Пропонуємо до Вашої уваги їх результати:

БФ "Апостол" - "Інваспорт" – 7:5 (4:0)

Голи: Богдан Лірський-3, Сергій Дроздовський, Віталій Кухарук, Олександр Клюс, Олексій Штогун – Мирослав Танчик-2, Богдан Бадло, Максим Бадло, Володимир Михальчук.

"Поділля" - ФК "Скалат" – 3:1 (0:0)

Голи: Петро Кривий-2, Сергій Фарботняк – Ростислав Ціх.

ФК "Озерна" - "tdk" – 1:2 (1:0)

Голи: Андрій Блакита – Олександр Нетеча-2.

Агрокомплекс "Івачів" - "Укроп" - 3:1 (2:1)

Голи: Вадим Кліпс-2, Назар Копач – Анрій Романішин.

"Панорама" - "Вікторія" (Дубівці) – 9:5 (3:2)

Голи: Руслан Турчин-4, В’ячеслав Надозірний-3, Василь Дорош-2 – Андрій Бадло-3, Роман Ковальчук, Святослав Дольний.

"WINETIME" - "Екмі Колор Динамо" – 1:6 (0:2)

Голи: Андрій Копистинський, а/г – Андрій Біскуп-2, Семен Лебєдєв-2, Михайло Томащук, Микола Кохан.

P.S.: Матч "Агропродсенрвіс" – ФК "Козова" – перенесено.

Турнірна таблиця першої футзальної ліги після 11-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

"Агропродсервіс-Ветеран"

10

10

0

0

58:12

30

2

ФК "Козова"

10

7

0

3

43:33

21

3

"Поділля"

11

6

2

3

33:28

20

4

tdk

11

6

2

3

32:38

20

5

ФК "Озерна"

11

5

3

3

29:25

18

6

ФК "Скалат"

11

6

0

5

42:38

18

7

"Укроп"

11

6

0

5

37:37

18

8

Агрокомплекс "Івачів"

11

4

3

4

38:42

15

9

БФ "Апостол"

11

4

3

4

34:34

15

10

WINETIME

11

3

2

6

26:34

11

11

"Інваспорт"

11

3

2

6

38:53

11

12

"Екмі Колор Динамо"

11

3

1

7

35:45

10

13

"Панорама"

11

3

0

8

38:46

9

14

"Вікторія"

11

1

0

10

25:55

3

Кращі бомбардири

Ростислав Ціх (ФК "Скалат") – 18

Руслан Турчин ("Панорама") – 15

Віктор Вацяк (WINETIME) – 14

Ігор Бадло ("Агропродсервіс-Ветеран") – 14

Тарас Шиманович (ФК "Козова") – 13

Автанділ Гвіанідзе ("Агропродсервіс-Ветеран") – 12

Роман Жига ("Поділля") – 12

Петро Кривий ("Поділля") – 11

Олександр Нетеча ("tdk") – 11

Андрій Біскуп ("Екмі Колор Динамо") – 11

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Нива Тернопіль
Коментарі
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: