Про нас
увійти | реєстрація

Результати другого етапу Другій футзальної ліги Тернопільщини

категорія: Футзал | дата: 21 02 2018 | переглядів: 243
Результати другого етапу Другій футзальної ліги Тернопільщини

18 лютого у спортивному комплексі "Політехнік" продовжився другий етап Тернопільської другої футзальної ліги. Було зіграно поєдинки 10-го туру.

Пропонуємо до Вашої уваги результати "А":

Група за 1-6 місця

ФК "Конюхи" - "Зоря" – 3:5 (1:3)

Голи: Володимир Рудницький, Роман Громяк, Андрій Цаволик – Володимир Пунька-2, Максим Чіп-2, Микола Піх.

ФК "Заруддя" - "Олімп" - 3:3 (1:2)

Голи: Андрій Когут, Володимир Турчак, Андрій Лис – Василь Барладин, Віктор Бадовський, Володимир Яхван.

Матч Тернопільська міська ради – "Стрипа" перенесено.

Турнір за 1-6 місця

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК "Конюхи"

9

7

0

2

35:21

21

2

"Зоря"

9

6

1

2

32:26

19

3

"Стрипа"

8

5

2

1

35:23

17

4

ФК "Заруддя"

9

5

3

1

39:21

18

5

"Олімп"

9

5

3

1

38:29

18

6

Тернопільська міська рада

8

5

1

2

33:19

16

Група за 7-12 місця

"Підручники і посібники" – "Легіон" – 4:5 (2:3)

Голи: Михайло Красюк-2, Володимир Шумяк, Рома Друзюк – Денис Рибачук-2, Віталій Миколишин-2, Олександр Осадчук.

"Сокіл" – "Гірник" – 5:2 (2:1)

Голи: Андрій Шадюк-2, Микола Станько-2, Віталій Купчик – Василь Котис, Степан Гончарик.

"Інтеграл" – ФК "Стандарт" 4:3 (1:1)

Голи: Андрій Грига, Дмитро Щербина, Роман Волянський, Михайло Білий – Роман Скакун, Максим Шадюк, Дмитро Магеровський.

Турнір за 7-12 місця

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

7

"Сокіл"

9

5

2

2

33:23

17

8

"Інтеграл"

9

5

1

3

37:33

16

9

"Легіон"

9

4

1

4

34:32

13

10

"Підручники і посібники"

9

4

1

4

40:29

13

11

"Стандарт"

9

3

1

5

38:36

10

12

"Гірник"

9

2

2

5

24:31

8

Група за 13-18 місця

"Лісма" – "Ternopil city" – 4:6 (2:3)

Голи: Юрій Федорчук-2, Назар Сліпий, Андрій Малярський – Андрій Наконечний-3, Григорій Паскевич, Роман Приймачук.

 "Арт-Рама" – ФК "Стегниківці" - 4:2 (1:0)

Голи: Віталій Шимків-2, Богдан Світовий, Мирон Біленький – Ярослав Скиблюк, Петро Верстюк.

"Молокія" – ФК "Дворіччя" - 9:1 (5:1)

Голи: Василь Калачик-5, Тарас Шеліхевич-3, Тарас Зверховський – Володимир Ланковський.

Турнір за 13-18 місця

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

13

"Арт-Рама"

9

4

0

5

43:35

12

14

"Молокія"

9

3

1

5

31:33

10

15

"Лісма"

9

2

1

6

23:47

7

16

"Ternopil City"

9

2

0

7

23:42

6

17

ФК "Дворіччя"

9

1

2

6

27:61

5

18

ФК "Стегниківці"

9

0

2

7

24:54

2

Кращі бомбардири:

Юрій Сорочан ("Стрипа") – 19

Володимир Яхван ("Олімп") – 15

Михайло Красюк ("Підручники і посібники") – 15

Артур Панасюк (Тернопільська міська рада) – 13

Дмитро Труш ("Арт-Рама") – 11

Олег Новачинський (ФК "Конюхи") – 10

Денис Рибачук ("Легіон") – 10

Максим Шадюк ("Стандарт") - 10

Богдан Світовий ("Арт-Рама") – 10

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Нива Тернопіль
Коментарі
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: