"Агропродсервіс" та збірна Тернопільського району – перші фіналісти ветеранського чемпіонату

категорія: Футзал | дата: 13 02 2018

11 лютого, у Підволочиську відбулися матчі півфінального етапу чемпіонату Тернопільської області з міні-футболу 2018 року. В суперечці чотирьох команд групи 1, до фінального раунду пробилися колективи "Агропродсервіс" (Настасів) та збірна Тернопільського району, повідомляє сайт ФФТО.

Перший матч півфінальної стадії розпочали господарі, яким суперничала команда "ГусАгро" з Гусятинського району. Гості виграли з рахунком – 3:1. У складі переможців відзначилися Олександр Окрушко, Євген Сагайдак та Олег Комасюк. В іншій парі "Агропродсервіс" переміг команду з Тернопільського району – 8:1.

Другий тур розпочався ще однією поразкою господарів. Колектив з Підволочиська програв "Агропродсервісу" – 0:4. У другому матчі туру, який фактично перетворився у малий фінал, адже в ньому суперничали команди, які реально претендували на вихід до наступного раунду ветеранського чемпіонату, зустрілися колективи з Гусятинського та Тернопільського районів. Перший тайм завершився внічию – 1:1, у другому гусятинці повели в рахунку, однак, у підсумку змушені були поступитися – 2:4.

В останньому турі збірна Тернопільського району несподівано зіграла внічию з господарями 1:1 і подарувала "ГусАгро" надію на вихід з групи. Для цього їй потрібно було не програти сильній команді "Агропродсервіс". У першому таймі гусятинці трималися достойно, програвши всього в один м’яч (2:3). Але на другу частину матчу їх не вистачило. 8:2 на користь "Агропродсервісу" і саме настасівська команда, разом з колективом Тернопільського району крокують далі у ветеранському чемпіонаті.