Про нас | Корисні посилання | Реклама
увійти | реєстрація

Результати 8-ого туру Другій футзальної ліги Тернопільщини

категорія: Футзал | дата: 08 02 2018 | переглядів: 210
Результати 8-ого туру Другій футзальної ліги Тернопільщини

4 лютого, у спортивному комплексі "Політехнік" відбулися матчі восьмого туру в Тернопільській другій футзальній лізі.

Пропонуємо до Вашої уваги результати в групі "А":

"Арт-Рама" - "Стандарт" – 3:4 (1:2)

Голи: Богдан Світовий-2, Роман Задорожний – Дмитро Магеровський, Андрій Іскра, Віталій Сагадин, Роман Скакун.

"Підручники і посібники" - "Стрипа" – 0:2 (0:0)

Голи: Юрій Сорочан, Роман Маркович.

ФК "Стегниківці" - ФК "Дворіччя" – 3:3 (2:1)

Голи: Петро Верестюк-3 – Віталій Щебивовк, Сергій Чура, Андрій Щесняк. 

"Зоря" - ФК "Заруддя" – 1:1 (1:0)

Голи: Микола Піх – Микола Когут.

 

Турнірна таблиця другої футзальної ліги. Група "А". 8 тур

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

"Стрипа"

7

5

2

0

33:18

17

2

ФК "Заруддя"

8

5

2

1

36:18

17

3

"Зоря"

7

4

1

2

19:22

13

4

"Підручники і посібники"

7

3

1

3

29:21

10

5

"Інтеграл"

7

3

1

3

28:28

10

6

"Арт-Рама"

7

3

0

4

36:26

9

7

ФК "Дворіччя"

7

1

2

4

25:44

5

8

"Стандарт"

7

2

1

4

31:31

7

9

ФК "Стегниківці"

7

0

2

5

21:46

2

 

Пропонуємо до Вашої уваги результати в групі "Б":

"Сокіл" – "Лісма" – 4:6 (4:3)

Голи: Володимир Шкодзінський-2, Віталій Купчик, Руслан Касарда – Володимир Льошка-3, Юрій Федорчук, Олег Агрес, Юрій Стець.

ФК "Конюхи" - Тернопільська міська рада – 3:1 (2:0)

Гол: Олег Новачинський-2, Володимир Рудницький – Артур Панасюк.

FC "TERNOPIL CITY" - "Олімп" – 4:5 (3:2)

Голи: Андрій Наконечний-2, Григорій Паскевич, Назар Трошин,а/г – Володимир Яхван-4, Назар Ланда.

"Легіон" - "Молокія" 7:5 (3:1)

Голи: Денис Рибачук-4, Назар Субтельний, Тарас Лупиніс, Віталій Миколишин – Антон Козак-3, Василь Калачик.

 

Турнірна таблиця другої футзальної ліги. Група "Б". 8 тур

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК "Конюхи"

7

6

0

1

27:15

18

2

"Олімп"

7

5

1

1

30:21

16

3

Тернопільська міська рада

7

4

1

2

29:18

13

4

"Сокіл"

7

3

2

2

25:19

11

5

"Легіон"

8

3

1

4

29:28

10

6

"Гірник"

7

2

2

3

20:23

8

7

"Лісма"

7

2

1

4

18:27

7

8

"Молокія"

7

2

0

5

17:27

6

9

"Ternopil City"

7

1

0

6

16:33

3

 

Кращі бомбардири

Юрій Сорочан ("Стрипа") – 19

Артур Панасюк (Тернопільська міська рада) – 12

Володимир Яхван ("Олімп") – 11

Дмитро Труш ("Арт-Рама") – 9

Богдан Світовий ("Арт-Рама") – 9

Арсен Доленга ("Підручники і посібники") – 9

Олег Новачинський (ФК "Конюхи") – 9

Василь Городецький (ФК "Конюхи") – 8

Михайло Красюк ("Підручники і посібники") – 8

Сергій Лис (ФК "Заруддя") – 8

Андрій Когут (ФК "Заруддя") – 8

Володимир Льошка ("Лісма") – 8

Денис Рибачук ("Легіон") – 8

Антон Козак ("Молокія") – 8

Нива Тернопіль
Коментарі
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: