Про нас
увійти | реєстрація

Результати 9-ого туру Першої футзальної ліги Тернопільщини

категорія: Футзал | дата: 06 02 2018 | переглядів: 367
Результати 9-ого туру Першої футзальної ліги Тернопільщини

3 лютого, у спортивному комплексі "Політехнік" відбувся 9й тур Тернопільської першої футзальної ліги.

Пропонуємо до Вашої уваги їх результати:

"Поділля" - "ЕкміКолор Динамо" – 3:0 (3:0)

Голи: Петро Кривий-3.

WINETIME - ФК "Козова" – 3:6 (2:4)

Голи: Олег Бздура, Віктор Вацяк, Михайло Мельничук – Тарас Шимонович-2, Тарас Гром’як-2, Андрій Даньків, Роман Буковський.

ФК "Озерна" - БФ "Апостол" – 4:4 (2:0)

Голи: Ігор Козовик-2, Едуард Матяш, Олег Хромий – Сергій Дроздовський-2, Богдан Лірський, Віталій Кухарук.

"Вікторія-Дубівці" - "Інваспорт" – 2:5 (2:3)

Голи: Андрій Лучкевич, Андрій Бадло – Богдан Бадло-2, Мирослав Танчик, Іван Кілик, Назар Ухман.

tdk - ФК "Скалат" – 4:6 (3:3)

Голи: Олександр Нетеча, Назар Веселовський, Михайло Побережник, Василь Коваль – Ростислав Ціх-3, Руслан Хоменко, Павло Олійник, Арсен Котович.

Агрокомплекс "Івачів" - "Агропродсервіс-Ветеран" – 2:8 (2:3)

Голи: Ігор Грегоращук, Назар Копач – Сергій Богородиченко-3, Віктор Павлович-2, Ігор Бадло, Автанділ Гвіанідзе, Богдан Іванців.

"Панорама" - "Укроп" – 1:3 (0:1)

Голи: Василь Дорош – Роман Волохатий, Андрій Вадовський, Іван Кружелка.

 

Турнірна таблиця першої футзальної ліги після дев’ятого туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

"Агропродсервіс-Ветеран"

9

9

0

0

55:12

27

2

ФК "Козова"

9

7

0

2

42:29

21

3

ФК "Озерна"

9

5

2

2

27:22

17

4

"Поділля"

9

5

2

2

30:22

17

5

ФК "Скалат"

9

5

0

4

37:32

15

6

"Укроп"

9

5

0

4

31:34

15

7

tdk

9

4

2

3

27:37

14

8

WINETIME

9

3

2

4

25:25

11

9

"Інваспорт"

9

3

1

5

32:45

10

10

Агрокомплекс "Івачів"

9

2

3

4

26:38

9

11

БФ "Апостол"

9

2

3

4

23:28

9

12

"Екмі Колор Динамо"

9

2

1

6

26:35

7

13

"Панорама"

9

2

0

7

26:37

6

14

"Вікторія"

9

1

0

8

20:43

3

 

Кращі бомбардири

Ростислав Ціх (ФК "Скалат") – 16

Віктор Вацяк (WINETIME) – 14

Ігор Бадло ("Агропродсервіс-Ветеран") – 14

Тарас Шиманович (ФК "Козова") – 13

Автанділ Гвіанідзе ("Агропродсервіс-Ветеран") – 12

Роман Жига ("Поділля") – 12

Руслан Турчин ("Панорама") – 11

Іван Кілик (ФК "Інваспорт") – 10

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Нива Тернопіль
Коментарі
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись