Про нас
увійти | реєстрація

Результати 7-ого туру Першої футзальної ліги Тернопільщини

категорія: Футзал | дата: 17 01 2018 | переглядів: 381
Результати 7-ого туру Першої футзальної ліги Тернопільщини

14 січня, у спортивному комплексі "Поліхтехнік" відбулися матчі сьомого туру Тернопільської першої футзальної ліги.

Пропонуємо до Вашої уваги їх результати:

"Панорама" – "Агропродсервіс-Ветеран" – 0:3 (0:2)

Голи: Матвій Николайчук, Сергій Богородиченко, Михайло Федорків.

"Вікторія-Дубівці" – ФК "Озерна" – 2:5 (1:3)

Голи: Анатолій Василько, Андрій Бадло – Олег Хромий, Олег Кулик, Андрій Блакита, Ігор Козовик, Олег Дзюба.

"Поділля" – "WINETIME" – 4:4 (3:2)

Голи: Габріель Бадеме-2, Віктор Сайчук-2 – Віктор Вацяк-3, Тарас Судомир.

БФ "Апостол" – ФК "Скалат" – 7:3 (2:3)

Голи: Андрій Хархут-4, Віталій Кухарук-2, Вадим Мельник – Ростислав Ціх, Віталій Колісник, Віталій Гладиш.

Агрокомплекс "Івачів" - ФК "Козова" - 2:7 (2:1)

Голи: Юрій Москалик, Степан Матвійків – Святослав Вітровий-2, Андрій Дацків-2, Володимир Габрук-2, Юрій Шимонович.

"Інваспорт" - "Укроп" - 3:2 (2:1)

Голи: Іван Кілик-2 Назар Ухман – Дмитро Познанський, Андрій Вадовський.

"tdk" - "Екмі Колор Динамо" – 3:2 (2:2)

Голи: Михайло Побережник-2, Андрій Хоптовий – Борис Дроботій-2.

 

Турнірна таблиця першої футзальної ліги після сьомого туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

"Агропродсервіс-Ветеран"

7

7

0

0

42:9

21

2

ФК "Озерна"

7

5

1

1

21:15

16

3

ФК "Козова"

7

5

0

2

33:24

15

4

"Поділля"

7

4

2

1

26:17

14

5

"Укроп"

7

4

0

3

23:17

12

6

WINETIME

7

3

2

2

19:15

11

7

tdk

7

3

2

2

17:26

11

8

ФК "Скалат"

7

3

0

4

22:26

9

9

"Екмі Колор Динамо"

7

2

1

4

24:27

7

10

"Інваспорт"

7

2

1

4

25:34

7

11

Агрокомплекс "Івачів"

7

1

3

3

20:27

6

12

БФ "Апостол"

7

1

2

4

13:24

5

13

"Панорама"

7

1

0

6

20:32

3

14

"Вікторія"

7

1

0

6

18:32

3

 

Кращі бомбардири

Роман Жига ("Поділля") – 12

Тарас Шиманович (ФК "Козова") – 11

Віктор Вацяк (WINETIME) – 11

Автанділ Гвіанідзе ("Агропродсервіс-Ветеран") – 10

Ігор Бадло ("Агропродсервіс-Ветеран") – 10

Руслан Турчин ("Панорама") – 9

Іван Кілик (ФК "Інваспорт") – 9

Святослав Вітровий (ФК "Козова") – 9

Андрій Біскуп ("Екмі Колор Динамо") – 8

Ростислав Ціх (ФК "Скалат") – 8

 

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Нива Тернопіль
Коментарі
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись