Про нас
увійти | реєстрація

Результати 6-ого туру Другій футзальної ліги Тернопільщини

категорія: Футзал | дата: 16 01 2018 | переглядів: 312
Результати 6-ого туру Другій футзальної ліги Тернопільщини

13- 14 січня, у спортивному комплексі "Політехнік" відбулися заключні матчі шостого туру в Тернопільській другій футзальній лізі в групі "А" і усі поєдинки в групі "Б".

Пропонуємо до Вашої уваги результати в групі "А":

"Зоря" – "Підручники і посібники" – 4:2 (1:0)

Голи: Володимир Пунька-2, Максим Ціп-2 – Володимир Шум’як, Михайло Красюк.

ФК "Стегниківці" – "Інтеграл" – 0:6 (0:1)

Голи: Роман Волянський-2, Андрій Грига-2, Олександр Патєєв, Михайло Білий.

 

Результати вчорашніх матчів у групі "А":

ФК "Заруддя" – "Стандарт" – 2:2 (2:0)

Голи: Роман Багрій, Андрій Когут – Максим Шадюк-2.

"Арт-Рама" – ФК "Дворіччя" – 4:5 (1:2)

Голи: Ігор Висоцький-2, Дмитро Труш, Богдан Світовий – Ігор Букса-2, Віталій Щебивовк, Іван Гулкевич, Сергій Чура.

 

Турнірна таблиця другої футзальної ліги. Група "А". 6 тур

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК "Заруддя"

6

4

1

1

27:13

13

2

"Стрипа"

5

3

2

0

28:17

11

3

"Підручники і посібники"

6

3

1

2

29:19

10

4

"Інтеграл"

6

3

1

2

27:26

10

5

"Арт-Рама"

5

3

0

2

31:19

9

6

"Зоря"

5

3

0

2

16:22

9

7

ФК "Дворіччя"

5

1

1

3

19:28

4

8

ФК "Стегниківці"

5

0

1

4

14:35

1

9

"Стандарт"

5

0

1

4

14:25

1

 

Група "Б":

"Олімп" – Тернопільська міська рада – 3:5 (2:1)

Голи: Степан Мороз-2, Вадим Цінчик – Артур Панасюк-2, Андрій Романюк-2, Микола Круть.

ФК "Конюхи" – "Легіон" – 4:3 (2:1)

Голи: Андрій Гуменний-3, Михайло Мельник – Назар Верета-3.

"Лісма" – "Молокія" – 3:2 (1:1)

Голи: Вадим Кушнерчук-2, Володимир Льошка – Антон Козак, Олег Віблий.

FC "TERNOPIL CITY" – "Гірник" – 2:5 (1:2)

Голи: Андрій Наконечний-2 – Володимир Федун-2, Павло Леськів-2, Василь Котис.

 

Турнірна таблиця другої футзальної ліги. Група "Б". 6 тур

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК "Конюхи"

5

5

0

0

20:9

15

2

Тернопільська міська рада

5

4

0

1

25:12

12

3

"Сокіл"

5

3

1

1

18:10

10

4

"Олімп"

5

3

1

1

20:13

10

5

"Молокія"

5

2

0

3

12:14

6

6

"Гірник"

6

1

2

3

14:23

5

7

"Легіон"

6

1

1

4

16:22

4

8

"Лісма"

6

1

1

4

12:23

4

9

"Ternopil City"

5

1

0

4

11:22

3

 

Кращі бомбардири

Юрій Сорочан ("Стрипа") – 17

Артур Панасюк (Тернопільська міська рада) – 10

Дмитро Труш ("Арт-Рама") – 9

Арсен Доленга ("Підручники і посібники") – 9

Василь Городецький (ФК "Конюхи") – 8

Михайло Красюк ("Підручники і посібники") – 8

Михайло Білий ("Інтеграл") – 7

 

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Нива Тернопіль
Коментарі
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись