На Теребовлянщині Новорічні свята зустріли турніром з футзалу

категорія: Футзал | дата: 15 01 2018

Проведення Новорічного турніру з футзалу серед юнаків 2003 р. н і молодших організували Теребовлянський центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" спільно з Теребовлянською ДЮСШ, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА

Участь у змаганнях взяло шість команд: Теребовлянська ДЮСШ -1, Теребовлянська ДЮСШ- 2, Теребовлянська ДЮСШ-3, Тернопіль-1, Тернопіль-2, Київ – Республіканське вище училище фізичної культури.

Два дні, 3-4 січня 2018 року, тривали футбольні баталії. Кожен гравець, який представляв свій улюблений спортивний колектив, намагався продемонструвати рівень своєї фізичної та технічної підготовленості та виступити якнайкраще.

Отже, команди у справжній спортивній боротьбі справедливо розподілили  призові місця між собою. Так, перше місце виборола команда з міста Києва - Республіканського вищого училища фізичної культури, друге місце здобув згуртований колектив Тернопіль -1, третє місце посів спортивний колектив Тернопіль -2.

Теребовлянський центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" нагородив команду-переможця Кубком та грамотами, а команди - призери отримали грамоти  та цінні призи, - повідомляє директор Теребовлянського центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" Ярослав Королюк.