Результати 7-ого туру Вищої футзальної ліги Тернопільщини

категорія: Футзал | дата: 15 01 2018

Сьогодні, 13 січня, у спортивному комплексі "Політехнік" відбувся матчі сьомого туру в Тернопільській вищій футзальній лізі, повідомляє ФФТО.

БФ "Майбутнє сиріт" – "Ланівці-ОТГ" – 3:3 (1:2)

Голи: Руслан Бабяк, Сергій Полянчук, Микола Жук – Андрій Голюк, Сергій Коваль, Дмитро Максимчук.

Матч двох рівних суперників тримав інтригу до самого фінального свистка.  Рахунок у зустрічі відкрила команда БФ "Майбутнє сиріт". Ще до перерви ланівчани не лише зрівняли рахунок, але й вийшли вперед. Однак у стартові хвилини другого тайму все повернулося з ніг на голову, знову футзалісти з "Майбутнього сиріт" перехопили ініціативу і повели в рахунку 3:2 та небезпідставно сподівалися на перемогу в поєдинку. Однак за півтора хвилини до фінального свистка ланівчанини отримали право на пробиття  10-метрового штрафного удару і їх гравець Андрій Галюк був точним. Натомість команда БФ "Майбутнє сиріт" мала шанс вирвати перемогу, однак за сім секунд до завершення матчу досвідчений Сергій Полянчук не реалізував вихід віч-на-віч (пробив повз ворота).

ДСО (Тернопільський район) - "Агрон-ОТГ" (Великогаївська громада) – 5:0

Голи: Артем Вітович-2, Владсилав Бритковський, Андрій Капелян, Владислав Левчик.

Після другого пропущеного гола команда з Великих Гаїв повністю розклеїлися (гравець ДСО Артем Вітович на замаху переграв захисника і точно пробив низом, при цьому не підстрахував воротар "Агрона"). Далі кіпер ДСО Владислав Бритковський реалізував пенальті, голом відзначився Андрій Капелян і практично з фінальним свистком деморалізованого суперника добив Владислав Левчик, який реалізував вихід три в одного.

Результати решти матчів 7-го туру:

"Західхлібзбут" – "Алюр" – 6:4 (4:2)

Голи: Володимир Грабчак-3, Петро Грабчак, Андрій Долинний, Ігор Мигалик – Богдан Цупер, Ярослав Алексевич, Тарас Бурцев, Олег Пітух.

"Віго-Острів" – "Арсенал" – 4:10 (1:4)

Голи: Ростислав Чиряк-2, Олег Дацко, Роман Бардокін – Ігор Квятковський-4, Василь Підлужний-3, Віталій Ямський-2, Арсен Мельничук.

"Вікторія" – "Будівельний затишок" – 11:5 (6:2)

Голи: Олександр Кіцак-3, Віталій Паперовський-2, Роман Кухарський-2, Олександр Паламар-2, Руслан Луцик, Дмитро Лопушняк – Василь Барладин-2, Дмитро Жига, Володимир Гриб, Сергій Богнар.