Про нас | Корисні посилання | Реклама
увійти | реєстрація

Результати 3-ого туру Першої футзальної ліги Тернопільщини

категорія: Футзал | дата: 07 12 2017 | переглядів: 324

2 грудня, у СК "Політехнік" відбулися два останні матчі 2-го туру Тернопільської першої футзальної ліги сезону-2017/18.

Пропонуємо до Вашого уваги їх результати:

"Укроп" (Тернопіль) – ФК "Козова" – 3:4 (0:2)

Голи: Андрій Засєдко-2, Роман Собчук – Святослав Вітровий-2, Володимир Габрук, Тарас Шиманович.

 

TDK (Тернопіль) – "Панорама" (Млинівці-Присівці) – 5:3 (1:1)

Голи: Олександр Нетеча-2, Михайло Побережник-2, Тарас Білоус – Андрій Теслюк, Руслан Турчин, Василь Дорош.

 

"Агропродсервіс-Ветеран" (Настасів) – "Вікторія-Дубівці" – 5:1 (4:0)

Голи: Микола Салик, Віталій Коломієць, Михайло Федорків, Ігор Бадло, Богдан Іванців – Андрій Бадло.

 

"Екмі Колор Динамо" (Тернопіль) – ФК "Скалат" – 2:6 (1:3)

Голи: Андрій Дохват, Віктор Попельняк – Ростислав Ціх-3, Руслан Хоменко, Павло Олійник, Ігор Фок.

 

WINETIME (Тернопіль) – ФК "Озерна" – 3:2 (1:1)

Голи: Володимир Пушкаренко-2, Віктор Вацяк – Олег Дзюба, Олег Хромий.

 

БФ "Апостол" (Тернопіль) – Агрокомплекс "Івачів" – 0:0

 

"Інваспорт" (Тернопіль) – "Поділля" (В. Березовиця) – 3:5 (1:3)

Голи: Іван Кілик, Іван Бас, Назар Ухман – Роман Жига-3, Петро Кривий, Павло Кривий.

 

Турнірна таблиця першої футзальної ліги після другого туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

"Агропродсервіс-Ветеран"

2

2

0

0

12:2

6

2

ФК "Козова"

2

2

0

0

12:5

6

3

"Поділля"

2

1

1

0

7:5

4

4

"Панорама"

2

1

0

1

8:8

3

5

"Укроп"

2

1

0

1

6:5

3

6

WINETIME

2

1

0

1

6:7

3

7

ФК "Скалат"

2

1

0

1

7:9

3

8

"Вікторія"

2

1

0

1

6:8

3

9

tdk

2

1

0

1

5:11

3

10

Агрокомплекс "Івачів"

2

0

2

0

4:4

2

11

БФ "Апостол"

2

0

2

0

2:2

2

12

ФК "Озерна"

2

0

1

1

6:7

1

13

"Інваспорт"

2

0

0

2

6:10

0

14

"Екмі Колор Динамо"

2

0

0

2

3:9

0

Кращі бомбардири

  1. Роман Жига ("Поділля") – 4
  2. Святослав Вітровий (ФК "Козова") – 4
  3. Тарас Шиманович (ФК "Козова") – 4
  4. Андрій Артем ("Вікторія") – 3
  5. Автанділ Гвіанідзе ("Агропродсервіс-Ветеран") – 3
  6. Ростислав Ціх (ФК "Скалат") – 3
  7. Микола Салик ("Агропродсервіс-Ветеран") – 3
  8. Олег Дзюба (ФК "Озерна") – 3
  9. Володимир Габрук (ФК "Козова") – 3
  10. Руслан Турчин ("Панорама") – 3
  11. Василь Дорош ("Панорама") – 3
  12. Олекесандр Нетеча (tdk) – 3.
Нива Тернопіль
Коментарі
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: